Jump to content
Guest thechoosen

Hangi Kitabı Okuyoruz?

Önerilen İletiler

Guest thechoosen

arkadaşlar yaz boyu okuduğum kitaplar arasından en beğendiklerimin ve şiddetle tavsiye ettiklerimin isimlerini paylaşıyorum sizlerle; kitap severlerin dikkatini çekeceği ümidiyle:)...

Irvın D.Yalom_Divan

Irvin D. Yalom_Nıetzsche Ağladığında

Irvın D. Yalom_Aşkın Celladı

Adam Fawer_Empati

Adam Fawer_Olasılıksız

Soner Yalçın Efendi1/2

Herbirini özellikle tavsiye ederim ben herbirini i solukta okudum denilebilir:)bilginize:)...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Zem_heri

Teşekkürler Thechosen neitzenin gözyaşlarını okudum içlerinden sadece ama felsefe ve psikolojiye ilgisi olmayanlar sıkılabilir. ama ben çok beğenmiştim. Empati ve olasılıksız da sanırım kişisel gelişim kitabı zevkin bana uyuyor am herkese uymayabilir konularından da tavsiye eden arkadaşlar biraz bahsederse daha güzel olur güzel bir konu açmışsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest thechoosen

haklı olabilirsin kaldı ki Yalom'un anlatım dili ağırdır biraz..ilgisi olmayanları yorabilir..ama içrik ve konu mevzuunda tüyo verme taraftarı değilim:)bir kitapçıda rastladıklarında arka kapağa göz atacakları kadar dikkat çekersek kafi benim için.)armut piş ağzıma düş olmaz dimi ama:):)sağol düşüncelerini paylaştığın için sevgili zemheri:) son not:)empati ve olasılıksız kişisel gelişim kitabı değiller müthiş bir hayal gücünün ürünleri::):)okumalısın..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Zem_heri
haklı olabilirsin kaldı ki yalomun anlatım dili ağırdır biraz..ilgisi olmayanları yorabilir..ama içrik ve konu mevzuunda tüyo verme taraftarı değilim:)bir kitapçıda rastladıklarında arka kapağa göz atacakları kadar dikkat çekersek kafi benim için.)armut piş ağzıma düş olmaz dimi ama:):)sağol düşüncelerini paylaştığın için sevgili zemheri:) son not:)empati ve olasılıksız kişisel gelişim kitabı değiller müthiş bir hayal gücünün ürünleri::):)okumalısın..

tamam okurum e kitap olarak indirmiştim ben onları da bi türlü vakit olmadı :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest thechoosen

e kitaplara karşıyım!!!!!!!!!!! emeğe saygı istiyorum !gidiniz ve kitap alınız hem de bandrollü orjinal olanları alınız efendim:):):)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Lucky

Bu kadar kitap okuduğuna göre yaz boyu yalnız olmalısın;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Zem_heri
Bu kadar kitap okuduğuna göre yaz boyu yalnız olmalısın;)

Aynı kitapları okuyup üzerinde bir sürü fikir yürüterek eğlenmekte var hayatta Lucky:))) hatta daha eğlencelidir. tavsiye ederim sende dene pişman olmazsın :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Lucky
Aynı kitapları okuyup üzerinde bir sürü fikir yürüterek eğlenmekte var hayatta Lucky:))) hatta daha eğlencelidir. tavsiye ederim sende dene pişman olmazsın :)))

Denedim; pişman oldum.:wallbash:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest thechoosen

zemheri:=)canım benim ne hoş bi yorum olmuş bu böyle:):).....:clapping:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Zem_heri

Teşekkür ederim Thechoosen. ancak ben lucky nin okuyup pişman olduğu kitabı merak ettim. Başını duvara vurduğuna göre soralım bi Lucky beraber ne okudunuz Hitlerin Kavgamını mı :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap