Jump to content
Guest thechoosen

Hangi Kitabı Okuyoruz?

Önerilen İletiler

Guest thechoosen

haklısın:) bi sormak gerek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest inhuman

Arkadaşlar şu anda ya da daha önce okuduğunuz, unutamadım, çok etkilendim dediğiniz kitaplar varsa buraya yazmanızı bekliyorum. Yalnız kitabın hangi kategoriye girdiğinı de yanına eklerseniz sevinirim, örneğin ...Kişisel gelişim kitapları gibi...

Hepbirlikte faydalanabiliriz inşaallah....

--------------------

İlk ben başlıyorum;

Psikolojik savaş , Yzr: Nevzat Tarhan, ...Psikoloji...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest inhuman

Teşekkürler thechoosen benim için yararlı olacağını sanıyorum tavsiyelerini en kısa zamanda alıp okuyacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest thechoosen
Teşekkürler thechoosen benim için yararlı olacağını sanıyorum tavsiyelerini en kısa zamanda alıp okuyacağım

ben teşekkür ederim:)birilerinin kitap okumak için konu açtığını görmek beni sevindirdi:)

hepsini severek ve bir solukta okuyacağını düşünüyorum umarım öyle olur...:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hüseyin Nihal Atsız-Ruh Adam (roman)

Atsız ın görüşleri ne kadar sizin görüşlerinize zıt ta olsa okunması gereken bir kitap olduğu düşüncesindeyim...zaten önemli olanda burda Atsız ın görüşleri değil edebi yeteneğidir..Şimdiden aklınızda olusacak soru işaretlerini gidermeye çalışım..

Ruh Adam, Türk edebiyatında pek alışılmamış çeşitte bir romandır. Müellifin tarihi romanlarını okumuş olanlar, tarihi bir roman gibi başlayan bu eserin öyle olmadığını görecek, sayfalar ilerledikçe kendilerini aşırı bir sembolizmin içinde bulacaklardır. 'Ruh Adam', kendi nefsi ile mücadele eden bir insanın macerasıdır. Edebi-ruhi tahlilini yapanlar, eserin hakikaten bir roman mı, yoksa yaşanmış bir hayat mı olduğunu kestirmekte hayli tereddüde düşeceklerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest zawe

aslında okuyan insan okuduklarını paylaşmak anlatmak karsılıklı fıkır vermekten cok hoşlanıyor, yanı ben oyleyım en azından

bu arada okumanızı tavsiye ettiğim bi kaç kitap var;

bay pipo

olasılıksız

mutluluk

the secret

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Zem_heri

Mutlulukla Secreti okudum. güzel kitaplardı gerçekten o yüzden mutluluğun filmini izlemedim .Zira bu gfüne kadar kitabını okuduktan sonra izlediğim uyarlanmış hiç bi filmi beğenmedim :))) olasılıksızlık bi gün mutlaka okuycam :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest WeiserEngeL

Ben bir tanesini beğendim sevgili Zem_heri....Cold Mountain..Soğuk Dağ:):)

Tavsiye ediyorum süper kitap süper film:):);)

Ayrıca bu bölümü kitap tavsiye platformuna çeviriyorum hemen ; nerede bu site halkı kimse kitap okumuyor mu yahu:(:ermm:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap