Jump to content
Guest thechoosen

Hangi Kitabı Okuyoruz?

Önerilen İletiler

incilelciğim sna çok katılıyorum..bende kitabı elime almalıyım. kokusunu içime çekmeliyim snra ön vearka kapaklarını güzelce incelemeli ve sayfalarını havalandırır gibi bir kez baştan sona çevirmeliyim..sonra da gözümü kapatıp içimden adi bana en güzel bilgilerinden birini ver deyip rastgele bir sayfa açmalıyım ve ilk önce o sayfayı okumalıyım. sonrada kitaba baştan okumaya başlamalıyım. elimde mutlaka bir kalem olmalı. ve önemli yerleri çizmeliyim sonra tekrar tekrar okumalıyım.. benim için çizilmemiş bir kşitapla bağ kurmamışım demektir ki kitapla mutlaka bağ kurmak arkadaş olmak isterim. E tabiki bütün bunları e-kitaplarla yapamayacağıma göre...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest birunsatan

efendim ne önerilir ki...

birden heyecan yaptım valla...:D

neyse; arkadaşlara ihsan oktay anar kitaplığını okumalarını tavsiye ediyor, hatta şiddetle tavsiye ediyor, okumayandan adresini alıp dövmek istiyorum:D:D

ondan sonracı ma; ahmet ümit kitaplığı olabilir...

sonracıma; anadolu korku öyküleri adında bir kitap...bulup kesinlikle okunması gereken bir kitap...öykülerin bir kaçı hariç tek kelime ile mükemmel...:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Canan Tan -Yüreğim Seni Çok Sevdi gerşekten çok güzel bir kitap ve herkese mutlaka okumasını tavsiye ederim..Okurken yaşıyorsunuz sanki olayları hatta biraz duygusalsanız ağlıyorsunuz...Bir de Piraye'si var ama bu iki kitabın konusu birbirine benziyormuş o yüzden onu okumadım.

ikisinide okudum piraye ve yüreğim seni çok sevdi.

gerçekten ikisi o kadar çok benziyorki.sadece mekan farklı biri diyarbakır da biri ise bursada geciyor.ikisindede bol bol olayın geçtiği illerin tarihi kültürel yapısı ve özellikleri anlatılıyor. sonuçya ikiside kırık birer aşk hikayesi:)

aşk romanı sevenler için sürükleyici çabuk biten kitaplar ama edebi degerleri yok.akılda kalan etkileyici yanları yok.okunup rafa kaldırılası cinsten kitaplar:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest katre

bende ahmet ümitin kitabı bab-ı esrar'ı tavsiye ederim oldukça sürükleyici bir kitap aslında polisiye bir roman olarak yayınlandı ama ben kitapta daha çok ilahi aşkın bedeni nasıl sardığını Mevlana hazretleri ile Şemsi Tebriz hazaretlerinin birbirine olan aşkı(Allah aşkını)gördüm ve oldukça etkilendim...tavsiye olunur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efendim ne önerilir ki...

birden heyecan yaptım valla...:D

neyse; arkadaşlara ihsan oktay anar kitaplığını okumalarını tavsiye ediyor, hatta şiddetle tavsiye ediyor, okumayandan adresini alıp dövmek istiyorum:D:D

ondan sonracı ma; ahmet ümit kitaplığı olabilir...

sonracıma; anadolu korku öyküleri adında bir kitap...bulup kesinlikle okunması gereken bir kitap...öykülerin bir kaçı hariç tek kelime ile mükemmel...:D

özellikle amad değil mi birunum rofl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest 0o Rapunzél o0

xwmod7utf-1.jpg

Düşler Krallığı

Bir İskoç dükünün kızı olan Jennifer Merrick, 'Kurt' lakabıyla anılan İngiliz Claymore Dükü Royce Westmoreland tarafından manastırdaki okulundan kaçırılır. Dük, düşmanlarının yüreğine dehşet salan, adını duyan herkesin dudağını uçuklatan bir savaşçıdır, ama Jennifer de onun ününü umursamayacak kadar inatçı ve yürekli bir kızdır. Ailesine saldırmak üzere olan savaşçı kendisini tutsak aldığında, ondan kurtulmak için akıl almaz bir zeka kıvraklığı ve özgüvenle, küstah, alaycı ve yakışıklı düşmanını şaşkına çevirir.

Ancak onun güçlü kollarında aşkı bulduğu andan itibaren Jennifer için hayat; gururunun, ailesine karşı hissettiği vefa ve koruma duygularının, karşı koyamadığı bir aşkla çatıştığı tehlikeli bir tuzağa dönüşecektir...

Yazar: Judith Mcnaught

Yayınevi: Epsilon Yayınevi

Çevirmen: Meryem Kutlu

Sayfa sayısı: 416

ISBN: 975-331-978-2

Basım tarihi: İstanbul / 2007 - Şubat

Kategori: Fantastik / Bilim Kurgu / KorkuPiyasa fiyatı: 18.50 YTL

Hayatımda okuduğum en ihtiraslı, en aşk dolu bir kitaptı. ben am bir kitap kurduyumdur ama bu kitabın üstüne başka bir kitap tanımam...Şiddetle okumanızı tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar size 2 kitap önermek istiyorum.

erdal demirkıran 'ben dünyanın en akıllı insanıyım'....bu kitapta sizi motive debilecek herşeyi bulacaksınız.uyku sorunundan tutun da inancın gücüne kadar herşeyi bululabilirsiniz.harika bi kitaptı.

anthonny robbins 'içindeki devi uyandır'..bu kitap bir bestseller.karar nasıl veririr.hayatta değişim nasıl yapılır.o kadar acı çekmemize rağmen neden değişmeyiz.bi sürü zor sandığımız problemlerin çözümleri o kadar kolay bi dille anlatılmış ki inanamazsınız..

her ikisinde de pratik egzersizler var.beynimizin çalışma performansını artıracak kolay öğretiler.

artık değişmek istiorum.bu böle devam edemez diosanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ya da içinizde o enerjiyi bulamamışsanız tam size göre.ben bu iki kitaptan öğrendiklerimi hem kendi hayatıma uyguluyorum hem de iki kuzenime uyguladım.ikisi de ertesi gün kendilerini çok ii hissettiklerini sölediler.

okumanızı şiddetle öneririrm.gerçekten hiç birşey sandığımız kadar zor değil arkadaşlar.kendinize bir şans verin bu kitapları kendinize hediye edin.çok şey öğreneceksiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tskler... bunlari not ettim . önerilen kitaplari okumak daha zevkli oluyor ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap