Jump to content
Guest thechoosen

Hangi Kitabı Okuyoruz?

Recommended Posts

Guest çokşeyvar

öss orta halli bakalımn sıralamayı bekliyorum:D

o kitapların hiç birini okumadım ama aynı yaşta olduğumuz için önerilerin bnm için daha kıymetli bunları mutlaka edinmeye çalışacağım:Dbi merkeze gideyim sanırım bir çuval kitap alacağım:D

senin nasıldı öss?

--------------------

Önemli olan güllerin arasında, bütün ihtişamıyla parlayan, o tatlı papatyayı görmek :wink:

bu sözü okuyunca kendi fotolarım geldi aklıma güllerin içinde falan:rofl:

Aslında benim yaşım 17 değil :confused:

Kaydolurken doğum günümü salladım :D

16 ya giricem Temmuzda. Ben YGS+LYS'ye gireceğim :D

Seninle yaşıt değilim ama senin yaşıtlarınla takılıyorum :D Dostlarım benden 2 yaş büyük. Benim yaşıtlarımın, çoğunun aklı bir karış havada. O tür insanlarla sadece arkadaş olurum.

--------------------

Bu başlıktan ben de yararlanayım. Güzel kitap önerileri geliyor :D

Guest çokşeyvar

olgun insanları hep sevmişimdir:Dama bazen çocuklaşmak hoşuma da gider hani:D

evet yararlan bencede bu sitede pek boş insan olmaz o yüzden önerileri de güzel olur.D

Çoğu zaman çift karakterli bir insan olduğumu düşünüyorum. Kendimi birgün enerjik ve canlı, diğer gün sakin ve soğuk hissediyorum. Olaylara ve kişilere yaklaşımım da acayip bir şekilde farklılık gösteriyor.

Normalde olgunluk ve soğukluk baskın olsa da sevdiklerimin yanında çocuklaşmadan duramam. Normal toplumda az konuşan ben, inanılmayacak derecede geveze olurum :D

Aslında bu durumun avantajı da var, her ortama ayak uydurabiliyorum. Dezavantajı, iki yüzlü gibi oluyorsun.

başka şansın yok - harlan coben mutlaka oku.sürükleyici bi roman.

ben alacakaranlık serisinin ucuzlamasını bekliyorum..çünkü hiç param yok.paran varsa mutlaka al bi oku derim.

bir de yıllar önce nobel ödülü almış janet fitch-beyaz zakkun adlı bi roman vardı.hatta filme çevrildi.muhteşem bi kitaptır..

dan brown melekler ve şeytanlar-da vinci şifresi....

siyasetle ilgileniyorsan eğer emin çölaşan-kovulduk ey halkım unutma bizi.

ve doğan yurdakul-gladionun türk tetikçisi...

hiç olmadı günlük gazete al 400 krşa..köşe yazarlarını oku.genel kültür ve gündeme faydalı olur en azından:D

olmadı ansiklopedilere başla:D

Guest çokşeyvar

alacakaranlığı okumak istemiyorum çünkü filmi çekilmeye başlandı bi kitabı okuyunca filmden zevk almıyorum.onun filmini izlemek istiyorum.ama önerilen kitaplardan 8-10 tane hoşuma gitti isim olarak onları almayı düşünüyorum artık okumaya başlamalıyım.evdekiler bitti zaten:Dansiklopedi okuyorum kaç gündür,dini kitaplar vs:D

Guest eliten

içinizdeki öküze oha deyin

çok güzel bir kitap yazarı; bülent akyürek

*Güzellik geçicidir, aptallık baki kalır - Judy Sheindlin (yargıç judy programının sunucusu)

Aslında kadın- erkek ilişkilerini baz alan kitapları pek beğenmesemde (en azından şimdiye kadar okuduklarım keyif vermedi) , ilk defa kadınların sinir olduğum acizlik kokan yönlerini bu kadar net ortaya koyan bir kitaba rastladım. Tüm kadınların okumasını tavsiye ederim;)

--------------------

içinizdeki öküze oha deyin

çok güzel bir kitap yazarı; bülent akyürek

Bende 3 ay önce almıştım bu kitabı, başını okumuş ama sonrasında kendimi farklı kitaplara kaptırdığımdan yarım bırakmıştım. Hatırlamışken devam edeyim:D (Biraz farklı bir kişisel gelişim kitabı, tamamını okumasamda okuduğum kadarı fena değildi :thumbsup: )