Jump to content
şükrü34

Her Türlü Büyüyü Aninda Çözer......

Recommended Posts

Arkadaşlar bunu ilk defa duyan varsa muhakkak yapsin ben bunu kime yaptirdimsa çok dualar aldim bende denedim ve şaşirdim kaldim yapildiği an yeniden doğmuş gibi oluyorsunuz ve bütün büyülerden kurtuluyorsunuz ve acayip şekildede güzellik veriyor piril piril oluyor insan inanmasi zor ama hepsi gerçek

abdest alip 7 avuç tuza 66 kere besmeleyle mezcalin bezcalin diyin kullanilmamiş bir büyük kaba su doldurup okuduğunuz tuzu suya atip kariştirin 1 bardak için yarabbi içimi temizle diyin sonra banyoya girip çok güzel bir şekilde yikanip boy abdesti alip en son okunmuş suyu başinizdan aşaği döküp yarabbi üzerimdeki büyülerden beni temizle diyip banyodan çikin

daha başka su kullanmayin bunu daha evvel yapanlarda benim dediğim şekilde yaparsa şifa bulur inşaallah, mide bulantisi ishal olursa korkmayin temizleniyorsunuz, ama anlamini bilmiyorum

• Like 8
  • Thanks 1

Guest LALELER

Şükrü 34 bu güzel paylaşımın için Allah razı olsun.Benim anlamadığım yerler var yardımcı olursan sevinirim boy abdestini tuzlu suylamı alacağız yoksa normal suyla alıp enson tuzlu suyu başımızdan mı dökeceğiz ve bunu başkası için onun adına niyet edip kendimiz yapsak olur mu?

Tşk ederim.

Guest per!

emeğine sağlık şükrü34, deneyeceğim..

--------------------

Şükrü 34 bu güzel paylaşımın için Allah razı olsun.Benim anlamadığım yerler var yardımcı olursan sevinirim boy abdestini tuzlu suylamı alacağız yoksa normal suyla alıp enson tuzlu suyu başımızdan mı dökeceğiz ve bunu başkası için onun adına niyet edip kendimiz yapsak olur mu?

Tşk ederim.

bir büyüğümün dediğine göre olmaz, sonuçta üstünde büyü olanın temizlenmesi lazım. ama şükrü34 arkadaşım cevaplarsa daha iyi olur tabi..

Guest sudesu

Paylaşım için teşekkür ederim güzel bir konu, yalnız iki sorum var cevaplarsanız sevinirim.

7 avuç derken dolu dolu 7 avuç mu?

"Bismillahirrahmanirrahim mezcalin bezcalin" bu şekilde mi 66 defa okunacak

Guest LALELER
emeğine sağlık şükrü34' date=' deneyeceğim..

--------------------

bir büyüğümün dediğine göre olmaz, sonuçta üstünde büyü olanın temizlenmesi lazım. ama şükrü34 arkadaşım cevaplarsa daha iyi olur tabi..[/quote']

Tşk ederim per arkadaşım yine ümidim kırılda ya

7 avuc tuz katılmış su biraz zor icilmez mi, daha dogrusu icilebilir mi.

kabın buyuklugu banyo yapacak kadar mı olacak. tşk. paylaşım icin.

• Like 1

7avuç tuz avucuna göre en son tuzlu su dökülecek sonuçta büyü bozuyoruz günah omaz sudesu aynen dediğin gibi

S.A

Sevgili sukru34

eline saglik guzel paylasim.,Tuzlu suyu icmeden

zaman zaman yaparim .

sevgi ve dua ile

--------------------------------------------------------------------------sevgili LALELER

Normal banyo yaptiktan sonra

arkadasimiz anlatmis dikkatli okuyun