Jump to content
şükrü34

Her Türlü Büyüyü Aninda Çözer......

Recommended Posts

Guest çilek83

mezcalin bezcalin ne demek arkadaşlar bi de kaynak nedir şükrü paylaşımların için çok sağol senin konularını takip ediyorum değerli bi arrkadaşsın.

Guest larant

emeğinize sağlık..güzel bir paylaşım Allah razı olsun..

o su nasıl içilir insanın iç organlarına zarar vermz mi?

Şükrü 34 bu güzel paylaşımın için Allah razı olsun.Benim anlamadığım yerler var yardımcı olursan sevinirim boy abdestini tuzlu suylamı alacağız yoksa normal suyla alıp enson tuzlu suyu başımızdan mı dökeceğiz ve bunu başkası için onun adına niyet edip kendimiz yapsak olur mu?

Tşk ederim.[/quotewww.estanbul.comYÜCE ALLAH senden razı olsun kardeş amin.ya lale arkadaşımız gibi bende soracaktım bir başkası içinde yapılabilirmi .yada yapılacak bir dua varmı .benim ayrıldığım sözlümede yapmışlardı onun büyüsünü kaldırabilecek dua varmı bilgilendirirsen çok makbul geçer .şimdiden allah razı olsun kardeş.www.estanbul.com

mesela bende pislikle (meni)yapılmış bir büyü varmış. ve bu büyü asla bozulmazmış sadece üzerinde etki olmayan biriyle ilişkiye girersem ve bazı uygulamalar yapılırsa anca bozulurmuş. her anlamda işlerim yarıda kalırmış ve hocanın dediği şeyden başka hiçbişe bozamazmış bu büyüyü. bende öylece bekliyorum yani o yapıldığı söylenen büyüyle yaşıyorum. kalkıpta biriyle öyle söylenen bişeyi yapacak değilim çünkü bana çok ters. kısacası bu bende olduğu söylenen büyüyüde bu uygulama bozarmı.

Slm Sükrü arkadasim,

verdigim formülü bilirim mezcalin bezcalin evet arkadaslar Sükrü arkadasin yazdigi cok dogru, bu iki isim cok keskin. Annemlen bana cok nazar degmisti cok nazara gelmistik herkesin gözü bizdeydi. Yataga halsiz düsmüstük yatiyorduk ikimiz. Bu iki ismi serifi 66`er kez okudum her okudukca üfledim üzerime ve annemede uyguladim ayni sayida. O gün üzerimizdeki halsizlik aninden kalkti ve ayaga kalktik. Evet cok tesirli hemde aninda.

Guest yebese

peki bu şekiLde ne kadar süre duracağız yani zaten abdest aLırken yüz koLLar faLan tuzLu sudan arınacak ama peki ya bedenimiz ne zaman temizLenecek...

bide tuzLu su içtikten sonra yoğurt faLan yesek mide buLantımız için daha iyi oLur bence yani mide buLantısını giderici şeyLer yapmak sağLık açısından iyi oLabiLir

Guest ecee

bu konu daha oncede paylasılmıstı yalnız 7 awuc tuz olarak deilde 3 adet iri tuza okunacak yazıordu bide bu en son ustumuze doktugumuz bu tuzlu okunmus suyun gidere gitmemesi gerekiormus yani yıkanırken legen koyun o suyuda ayak basmayan yere dokun yazıyordu...eline saglık sukru arkadasım..