Jump to content
şükrü34

Her Türlü Büyüyü Aninda Çözer......

Recommended Posts

Guest ebrus

ben bi bardagi tüm icip bitiremedim.. simdi etkili olmazmi sizce?

Guest yıldıznuru

bakın arkadaşiar allah aciz değildir .şu büyünün bozulması için şöyle yada şöyle gerkmez zina yapmaya ,inanan insanlar bunu rahatlıkla atlatır o isimler berhetiyede geçer deneyin, bazen anneannem tuz gezdirirdi başımdan bu tuzun frekansı dır

--------------------

nas yeterli okunup üfleyin sürahi suya kafi gelir yada felak siyah kuru üzüme sonra için suyu yada kuru üzümü

Guest dualarım
nasıl yani dalganın altından ya

deniz dalgasi 40 kez dalganin altindan gectim her geciste ihlas felak nas ve fatiha okudum

Guest zamaneden

bu isimler berhetiye şerhinin esmalarındandır ve gerçekten faydası çoktur deneyecek olanlara bu esmalrı okuduktan sonra 3 de yasini şerif okumalarını tavsiye ederim

deniz dalgasi 40 kez dalganin altindan gectim her geciste ihlas felak nas ve fatiha okudum

nasıl dalga, cok kabaran su mu vardı, yoksa siz denize girip her dalga gelisinde onune mi cıktınız. pek acık degil yazdıgınız.

Guest mucizem

7 avuç tuz diyorsunuz bunu içemezsinizki fayda göreyim diye bedene zarar da verirsiniz?içeriğini bilmediğiniz 2 sözcük kullanıyorsunuz ya cin isimleriyse içtenliğine inanıyorum arkadaşım ama bana iyi gelen ilaç size gelmeyebilir ya arkadaşlar ne hale geldik,büyü nasip çözer işkembeyi kafana geçir deseler onu geçirecek hale geldik,7 avuç tuz zaten içilmez midenizi bünyenizi mahveder,bilmediğiniz şeyleride okumayın,ondan sonra korkuttular içtiğim şey neydi hoca hoca forum forum geziyorsunuz.Kızma kardeşim içeriğini bilmediğim ne duayı okurum nede 7 avuç tuz suyu içerim arkadaşlar valla biri size üryan gez büyü kalmaz nasibin açılır dese onuda mı sorgusuz yapacaksınız

Guest ebrus
7 avuç tuz diyorsunuz bunu içemezsinizki fayda göreyim diye bedene zarar da verirsiniz?içeriğini bilmediğiniz 2 sözcük kullanıyorsunuz ya cin isimleriyse içtenliğine inanıyorum arkadaşım ama bana iyi gelen ilaç size gelmeyebilir ya arkadaşlar ne hale geldik,büyü nasip çözer işkembeyi kafana geçir deseler onu geçirecek hale geldik,7 avuç tuz zaten içilmez midenizi bünyenizi mahveder,bilmediğiniz şeyleride okumayın,ondan sonra korkuttular içtiğim şey neydi hoca hoca forum forum geziyorsunuz.Kızma kardeşim içeriğini bilmediğim ne duayı okurum nede 7 avuç tuz suyu içerim arkadaşlar valla biri size üryan gez büyü kalmaz nasibin açılır dese onuda mı sorgusuz yapacaksınız

arkadas abartmaya gerek yok !

kimsenin yapip yapmicanada sen karar veremessin !