Jump to content
şükrü34

Her Türlü Büyüyü Aninda Çözer......

Recommended Posts

Guest dualarım
nasıl dalga, cok kabaran su mu vardı, yoksa siz denize girip her dalga gelisinde onune mi cıktınız. pek acık degil yazdıgınız.

denıze girdim her surede besmele çekerek ihlas,felak,nas ve fatiha surelerini okudum dalga gelirken suya battım dalga üzerimden geçti bunu 40 kez yaptım 41. de Allahım günahlarımı affet üzerimdeki tüm kötü etkileri yok et gibi içimden gelen dilekleri söyledim

bana bir yakınım tavsiye etmişti

dogal su,dogal tuz ve dua

bende evlenemeyim diye yapılan bir büyü vardı

okudum o yaz nişanlandım

saygılar

denıze girdim her surede besmele çekerek ihlas,felak,nas ve fatiha surelerini okudum dalga gelirken suya battım dalga üzerimden geçti bunu 40 kez yaptım 41. de Allahım günahlarımı affet üzerimdeki tüm kötü etkileri yok et gibi içimden gelen dilekleri söyledim

bana bir yakınım tavsiye etmişti

dogal su,dogal tuz ve dua

bende evlenemeyim diye yapılan bir büyü vardı

okudum o yaz nişanlandım

saygılar

tesekkur ederim acıklamalar icin, inşallah bir daha öyle sıkıntılar yaşamazsınız. AEO.

ben bu mezcalini bir kitapda okudum, insan kendi üzerinde büyü var diye inanirsa bunu yapmak güzel ve kolay, ama ya baskasinda olan bir büyüy var ise ve o insan inanmiyorsa ozaman kötü iste.

Ama kitapda sanki 7 avuc yazmiyordu.

bir de bunu buldum...

aslinda banyo yapmak zor ama asagidaki sekilde uygulanmasi daha kolay, bu sekilde bilen var midir?

Büyü için uygulamanın asıl şekli hergün bir bardak suya 66 kez Besmele ile “Mezcalin bezcalin” okuyup içmektir. Süresi tamamen şifa bulduğunu görene kadar devam eder zaten iyileştikten sonra kendiliğinizden uygulamayı yapmayı unutursunuz.

Nazar için tavsiye edilense peygamber efendimiz s.a.v den hadisle Gusül abdesti almaktır.

66 defa üc adet iri tuza asagida belirtmis oldugum esmayi oku. Önce ic sonra suyu ile banyo yap. Büyü veya nazarin bozulmayacagi hususunda hic bir süphen olmasin. Behemehal bozulur.

Iste o esma budur: Mezcalin bezcalin

ya arkadaşlar hemen cevap istiyom ben uygilicam şimdi leğenin sıfır hiç kullanılmamış olması şartmııı??

şart değil zannederim, farklı kaynaklarda farklı acıklamalar var, siz kullanılmıs da olsa uygun bir kabla yapın, inşallah faydasını görürsünüz

Guest ebruli06

arkadaslar acaba ben dogru mu anladim yada yanlis mi anladim bilemiyorum.

simdi öncelikle 7 avuc tuza (dolu dolu olmayan yani normal avucta) 66 kere Bismillahirrahmanirrahim mezcalin bezcalin diyorsunuz, sonra bu tuzu sifir degilde temiz olan bir legen gibi kaba (büyüklügü önemli olmayan) suyu doldurup tuzla birlikte karistiriyorsunuz. karsitirdiktan sonra o suda bir dardak alip iciyorsunuz geri kalanida banyo yaptiktan sonra en son basindan asagi döküyorsunuz.

dogru mu anlamisim???

iyide bunu yaptiktan sonra ne zaman tekrar yikanabilecegiz???

Guest bagli

oldugum yerde bu kaya tuzundan yok, normal tuza okusam kabul olur mu acaba?

eger normal tuz oluyorsa ne kadar tuz koymaliyim o durumda?

cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

Guest ebruli06

normal tuzla oluyormus. 7 avuc tuz koyuyormussun.