Jump to content
lavinia26

Lanetlenmiş Gibiyim,Ne Düşünsem Tersi Oluyor

Önerilen İletiler

Sevgili Estanbul Dostlarım,ben Lanetlenmiş Gibiyim,Ne düşünsem Tersi Oluyor nasılmı ? ; Her hayalimin tersi her düşündüğümün tersi ve söylediğimin tersi oluyor.Kendimi çok kötü hissediyorum hayal kurmaya korkuyorum düşünmeye korkuyorum :( Neden böyle?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sevgili Estanbul Dostlarım,ben Lanetlenmiş Gibiyim,Ne düşünsem Tersi Oluyor nasılmı ? ; Her hayalimin tersi her düşündüğümün tersi ve söylediğimin tersi oluyor.Kendimi çok kötü hissediyorum hayal kurmaya korkuyorum düşünmeye korkuyorum :( Neden böyle?

aklına ne gelirse gelsin,muhakkak anında (hasbunallahu ve ni'mel vekil ve ni'mel mevla ve ni'mel nasir) cümlesini muhakkak söyle.inşaallah hayırlı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir kaç yıl önceleride böyleydi fakat bu derece olmamıştı şimdi her düşündüğümm artık bişeyi sesli söylemem gerek bile yok düşünemem yetiyor

Söyleyince ne gibi şeyler olur anlamı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayal kurma işte.Öyle bir hayal dalgası geldiği zaman başka şeyler düşünmeye çalış.Hayalden tamamen koparmaz ama arada parazit yapar hiç değilse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tek hayal değil ki birşeyi düşünmem bile yetiyor tersi oluyor ne yapacağımı şaşırdım

Bir şey dediklerin ne ki?

Ne gibi hayaller kuruyorsun ya da ne gibi fikirler geçiyor aklından da olmuyor?

Biraz örnek versen?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ememn hemen her düşündüğüm mesela her gün aynı masada oturan kişiye bi gideyim bu orda masada oturuyordum diyorsam o orada değildir bu gibi birsürü şey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir şeyler düşündüğünde dilini damağına yapıştır ve parmaklarını sayar gibi yap.negatif düşünceleri beyninden uzaklaştırana kadar devam et..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle bir durum var negatif düşünceler değil bunlar daha çok pozitif düşüncelerimin ters olması beni çok yıpratıyor pozitif süşündüğüm hiç bieşy olmuyor hep tersi oluyorr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...