Jump to content
lavinia26

Lanetlenmiş Gibiyim,Ne Düşünsem Tersi Oluyor

Recommended Posts

Şöyle bir durum var negatif düşünceler değil bunlar daha çok pozitif düşüncelerimin ters olması beni çok yıpratıyor pozitif süşündüğüm hiç bieşy olmuyor hep tersi oluyorr[/QUOT

Bu yazını bir kaç kere oku sanırım cevabı içinde.pardon ben pek anlayamadım biraz karışık yazmışsın. tam olarak söylemek istediğin ne ,açar mısın ?? ........

Evet anlatamıyorum da pek çünkü öyle garip ki :(

Benim düşündüklerimin tersi oluyor heleki pozitif birşey düşüneyim tersi oluyor be bu beni öyle çok üzüyorki tek düşüncelerim değil kurduğum hayaller içinde geçerli ve kendimi lanetli gibi hissediyorum :(

sendeki negatif düşünce, pozitif olarak düşündüğün şeyin tam tersinin gerçekleşeceğini düşünüyo olman. bende de şöyle bi durum var hep negatif düşünürüm herzaman pozitif olur. belki bunu denersen sanada faydası olur. tekerleme gibi oldu ama ciddiyim işe yarar

• Like 1

o halde sende hep kötü şeyler düşün:thumbsup:

• Like 1

Evet anlatamıyorum da pek çünkü öyle garip ki :(

Benim düşündüklerimin tersi oluyor heleki pozitif birşey düşüneyim tersi oluyor be bu beni öyle çok üzüyorki tek düşüncelerim değil kurduğum hayaller içinde geçerli ve kendimi lanetli gibi hissediyorum :(

Tatlım bak sen kendini öğle bir şartlandırmışsın ki senin bilinç altına işlemiş bu düşüncen sana şunu tavsiye edebilirim eminim yararıda olucaktır Bilinç Altı ve Farkındalık konularını netten bir araştır istersen :)

• Like 2

Pozitif düşünce konuları oku hatanı bulursun.

• Like 2

Bende negatif düşünmeye başladım bazen pozitif oluıyor ama bu sefer yine düşündüğüm negatiflik oluyor birçok şey denedim pozitif çekim gücünüde yaptım ıhı ıhhh fayda etmedi nasıl bir vakkayım bende bilmiyorum

kalıplaşmış negatif duygular yer etmiş sanırım.beyin bir yerde görev almıyor ve o düşüncelerin olumlu olduğuna inanmıyor tersi misilleme yapıyor.Eft nlp ve bilinçaltı uzmanlarından bir destek al.en azından yanlışı bulmana faydası dokunur..yada acesss bars yöntemini uzmanı bul..

Üst bilincin düşündüğü hayal ettiği şeyleri alt bilincin kabullenmiyor. Çünkü alt bilinçte bu yaşa gelene kadar edindiğin bilgiler deneyimler bulunuyor. Bunların aksini yaptığın veya düşündüğün zaman hemen bilinç altın reddetmeyi tercih ediyor reddettiği içinde hayallerini ve düşündüklerini delete yapıyor. Bunuda çoğumuz gibi sen de fark edemiyorsun. Yani kısaca kendi isteklerini, düşünce ve hayallerini yine kendin iptal ediyorsun. Hemen yapman gereken şey ise Bilinç altı temizliğine başlaman tabi bence.

bilinç altı temizliği nasıl yapılıyor ben fazla bilgili değilim bu konularda yardımcı olurmusunuz.