Jump to content
lavinia26

Lanetlenmiş Gibiyim,Ne Düşünsem Tersi Oluyor

Önerilen İletiler

Sevgili Estanbul Dostlarım,ben Lanetlenmiş Gibiyim,Ne düşünsem Tersi Oluyor nasılmı ? ; Her hayalimin tersi her düşündüğümün tersi ve söylediğimin tersi oluyor.Kendimi çok kötü hissediyorum hayal kurmaya korkuyorum düşünmeye korkuyorum :( Neden böyle?

Ahh siz de gerçekten bir tuhaflık var, halbuki bütün insanların kurduğu hayaller gerçek oluyor, her söylediklerinin ve düşündüklerinin hepsi gerçeğe dönüşüyor. Ayy hayatımda ilk kez sizin gibi biri ile karşılaşıyorum, şu an şoktayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

selam

olumsuzluk,ümitsizlik,ateşden yaradılanın silahıdır.

ateşden yaradılanı yenmek için 1 oku. alak süresi birinci ayeti..2 oku kelimei şehadeti .(onlar sonuna kadar içinde vesvese vererek ve dışında bekleyerek duramazlar)..3 oku ayetel kürsü yü..onları yakar ve kendini koruma altına alırsın..alınırsın melekler tarafından..4 oku mutlak nas ı Allah senikorur bütün şerlerden.

saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selam

olumsuzluk,ümitsizlik,ateşden yaradılanın silahıdır.

ateşden yaradılanı yenmek için 1 oku. alak süresi birinci ayeti..2 oku kelimei şehadeti .(onlar sonuna kadar içinde vesvese vererek ve dışında bekleyerek duramazlar)..3 oku ayetel kürsü yü..onları yakar ve kendini koruma altına alırsın..alınırsın melekler tarafından..4 oku mutlak nas ı Allah senikorur bütün şerlerden.

saygılarımla.

çok özür dilerim hangilerini okuyacağımı bana yazabilir misin?

Ben çok iyi anlamadım :(

Ahh siz de gerçekten bir tuhaflık var, halbuki bütün insanların kurduğu hayaller gerçek oluyor, her söylediklerinin ve düşündüklerinin hepsi gerçeğe dönüşüyor. Ayy hayatımda ilk kez sizin gibi biri ile karşılaşıyorum, şu an şoktayım.

çok perişanım gerçtenten ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırdım artık hayal bile kurmuyorum kurmamak için uğraşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lavinia26, 16.05.2013 - 21:07 yazdı:

Sevgili Estanbul Dostlarım,ben Lanetlenmiş Gibiyim,Ne düşünsem Tersi Oluyor nasılmı ? ; Her hayalimin tersi her düşündüğümün tersi ve söylediğimin tersi oluyor.Kendimi çok kötü hissediyorum hayal kurmaya korkuyorum düşünmeye korkuyorum :( Neden böyle?

konuyu hortlatmış gibi oldum ama Lanınıa26 seni bir tek ben anlayabilirim. Nasrettin hocanın dediği gibi bana eşşekten düşeni getirin dediği gibi. burada cevap veren iyi niyetli tavsiyede bulunan öneride bulunan arkadaşların bizim neler çektiğimizi anlaması bunu kafalarında canlandırması bile mümkün değil, ve onların önerileri olan dua, muska, bilinçaltı temizliği, pozitif düşünce, enerji vb. tüm metodları denedim h,ç biri fayda etmiyor ne yazık ki. anlayacağın teşhis konmamış milyonda bir rastlanılan hastalık gibiyiz. bilmem belki sen tedavisini belki bulmuşsundur. 

yaşını bilmiyorum ama benim yaşım 50 ve yaş ilerledikçe bu durum maalesef dahada derinleşiyor . birşeyin olmaması için sadece hayal etmek değil ( bunu yıllar önce bıraktım) sadece zihninden şöyle bir süzülmesi yeterli onun olması artık mümkün değil, düşüncenizin tam tersi oluyor. sana tek tavsiyem hayal kurmayı bırak ( ki bir insan hayal kurmadan nasıl yaşayabilirse) , birşeyi çok isteme, plan yapma ( hiç bir plan dğşündüğün gibi olmaz sadece yakınından geçer) spontene yaşa, diğer zihninden geçen ve olmayan şeylerle yaşamayı öğren onları kendine dert etme,

sağlıcakla kal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Affınıza sığınarak yazıyorum. lütfen annenize sorun ( Hayatta ise değilsede sizi yakından tanıyanlara )

Dünya ya nasıl geldiniz .başınızla mı doğdunuz ters mi... sormamdaki amaç bazen bebekler ters doğabiliyor ..lütfen yanlış anlamayın tersden gelen bebeklerin durumu hayattada hep ters oluyor. ona uygun dualar bulmanızı tavsiye ederim. 

en uygun dua da bol bol istiğfar ve her  işte, yemekte, hayalinizde bile besmele çekin...

bir yakınım çok ters ,inat dediğim dedik bilmiş birisi öğrendik ki ters doğmuş....şimdi mükemmel bir hayatı var. bazen der ben Allaha bile kafa tutmuş insanım dünyaya ters gelmişim der...şaka bir yanada Allah doğru yola iletsin biiznillah.....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...