Jump to content
greenn

Rüyamdaki Salavat

Recommended Posts

Allah'ın Selamı ve Selameti, Rahmeti ve Merhameti, Nur'u ve Bereketi hepinize (hepimize) olsun..belki benim yaşadıklarımın bir bölümü,yorumlarımı ve konularımı okuyan arkadaşlarca malumdur. bazen öyle zor anlar yaşıyorum ki, ne gündüzüm gün, ne gecem gece oluyor. elimden geldiğince gücümün yettiğince Dualarla Allah'a sığınıp Ondan yardım istiyorum. geçtiğimiz 2. gecede gene aynı sıkıntılarla boğuşurken, Dualarla Allah'ım Peygamber efendimizden (s.a.v) haber ver bana ne yapmam gerekiyor bildir bana deyerek yattım. Rüyamda kız kardeşlerimleyim, bir şeye bakıyoruz. önce Bayrak resmini görüyorum. bu başarı diyorum. sonra Atatürk resmi var kız kardeşime ne dilemiştin olacak hemde çok iyi olacak diyorum.. bir şey dilememiştim diyor. o arada ben birşeyle meşkul olurken, kız kardeşlerim şeytan resmi var diyorlar, bakıyorum silüet gibi cizilmiş, gözleri kafasının bayağısı belli, yalnız üst tarafı yok açık kalmış, Dua okuyalım yok olur diyorum. hangi Dua yı okuduğumu hatırlamıyorum lakin şeytan iyice belirgin olmaya başlıyor. kız kardeşlerim Salavat getirelim, Salavat getirince şeytan yok oluyormuş kaçıyormuş diyorlar ve başlıyorlar,.... Allahümme salli ala Seyyidina Muhammed ve ala ali seyyidina Muhammed.sonra bende onlara eşlik ediyorum. hep beraber Salavat getiriyoruz ve şeytan kafası silinmeye başlayıp yok oluyor. ertesi gün yani dün ara ara sıkıştırmalar ve saldırılar oldu, özellikle gece saldırılar arttı ve elimi saldırıdan ağrıyan yerlere koyup içimden Sevgili Peygamberim Yetiş Allah rızası için, insi ve cinni şeytanlar zulm ediyorlar diye düşünerekten başladım okumaya, Allahümme salli ala seyyidina Muhammed ve ala ali seyyidina Muhammed ve 3, 4 d.k içinde ağrılarım çok şükür geçti tekrar saldırı denediler gene aynını yaptım gene geçti. her sıkıştırmalar olduğunda Salavat getirdim çok şükür geçti. paylaşmak istedim belki sıkıntıda olan bir kardeşimiz vardır. hem ona bir yararı olursa ne mutlu hemde bu sayede Salavat getirmiş oluruz. Bütün Peygamberlerimizin, evliyalarımızın Şehitlerimizin ruhlarına Allah rızası için El Fatiha.Allah razı olsun.

• Like 1

Bende salavatla ilgili 3-4 kez rüya görmüştüm oku demişlerdi ama okuyamadım :D Allah yardımcın olsun bu arada .

sıkıntın her neyse geçeceği müjdelenmiş.ne güzel bi rüya görmüşsün :)

Bol bol salavat okumaya devam et. Tüm kilitli kapılar onunla açılır. Çünkü onda nur-u nebi vardır.

sıkıntın her neyse geçeceği müjdelenmiş.ne güzel bi rüya görmüşsün :)

ne güzel yazmışsın çok umutlandım. inşallah geçer tamamen yakında.

Bol bol salavat okumaya devam et. Tüm kilitli kapılar onunla açılır. Çünkü onda nur-u nebi vardır.

eskiden de okuyordum lakin bu rüyadan sonra daha çok konsantre olarak, daha mutlu olarak, daha bir umutla okuyorum.

Bende salavatla ilgili 3-4 kez rüya görmüştüm oku demişlerdi ama okuyamadım :D Allah yardımcın olsun bu arada .

Amin. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

rüyada salavat okunması öğretilmesi günahlardan dolayı bağışlandığına af kapısının açıldığına ve efendimiz(( s.a.v )) şefaat edeceğini delalet olabilir.bu rüyayı gören ibadetlerini yapmalı bütün hayatına çok dikkat etmeli haram ve helal işleri birbirinden çok iyi ayrıt etmeli..(( aslında bütün müslümanlar çeki düzen vermeli kendine.başımıza kendi halimize terk edilmediğini gösteriyor..

• Like 1

rüyada salavat okunması öğretilmesi günahlardan dolayı bağışlandığına af kapısının açıldığına ve efendimiz(( s.a.v )) şefaat edeceğini delalet olabilir.bu rüyayı gören ibadetlerini yapmalı bütün hayatına çok dikkat etmeli haram ve helal işleri birbirinden çok iyi ayrıt etmeli..(( aslında bütün müslümanlar çeki düzen vermeli kendine.başımıza kendi halimize terk edilmediğini gösteriyor..

inşAllah öyledir.Yüce Allah hepimizi af edip, Peygamberimizin (s.a.v) şefaatını bizlere nasip etsin.

ben manavi boyutuna açıklama getirdim kendimce.bolluk rızk artması helal rızkla gark olunacaını devam edildiğinde terk etmeden halin güzelleşeceğini işlerin rayında gideceğini atılım yükselim olunacağına işsiz ise helal iş bulacağını borçluysa borçlarını ödeme yolunun açılacağını bekarsa evleneceğini mutlu evlilik yaşayacağına delildir gibi...nefsine uymadığı sürece hak yolunda olacağına ..

Ne güzel rüya görmüşsün Allah sıkıntılarını geçirsin başkalarınada umut olsun.Belki güzel rüyalar görünce dayanamıyoruz ama sabredip kimseye anlatmasak iyi olur diye düşünüyorum.

ben manavi boyutuna açıklama getirdim kendimce.bolluk rızk artması helal rızkla gark olunacaını devam edildiğinde terk etmeden halin güzelleşeceğini işlerin rayında gideceğini atılım yükselim olunacağına işsiz ise helal iş bulacağını borçluysa borçlarını ödeme yolunun açılacağını bekarsa evleneceğini mutlu evlilik yaşayacağına delildir gibi...nefsine uymadığı sürece hak yolunda olacağına ..

benim istediğimde onlar, şu pislik büyücülerden, cincilerden kurtulmak, helal yoldan rızkımı kazanmak,Allah nasip ederse başkalarına da yardımda vesile olmak.

Ne güzel rüya görmüşsün Allah sıkıntılarını geçirsin başkalarınada umut olsun.Belki güzel rüyalar görünce dayanamıyoruz ama sabredip kimseye anlatmasak iyi olur diye düşünüyorum.

Amin. inşAllah hepimizin sıkıntıları tez vakitte biter.Anlatmamda ki amaç belki başka birine de umut olur diye, anlatmayla ilgili bir hadis hatırlıyorum, güzel rüyaları anlatın. kötü rüyaları anlatmayın dı yanılmıyorsam.