Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim

kenzul havas

• Like 6
  • Thanks 2

Guest muroy

şükrü kardeş emeğine sağlık maddi sıkıntı içinde okunurmu acaba bu dua yoksa birinden bişey istemek içiinmi

bu duanın anlamını bilmiyorum ama yıllardır okuyorum ve çok faydasını gördüm bu dua hergün okunduğunda ne şekilde olursa olsun kalpleri celp eder bu dua okunduğunda bozulan bütün işler allahın izniyle yoluna girer mükemmel derecelere vasıl olur okuyan .muroy sevgili kardeşim maddi sıkıntılar için vakıa süresi bire birdir devamlı okumanı tavsiye ederim

• Like 1

Guest sebahat

sukru kardesım bunu da denıycem mutlaka allah razı olsun....

sebahat kardeşim elinden geldiğince oku bak bana dua edeceksin sakın unutma bu dediğimi allaha emanet ol

Guest yıllar

Allah razı olsun şükrü34 kardeşim çok güzel dualarla bizi aydınlatıyorsunuz.Şimdi defterime yazıcağım,eş içinde bu etki olur değilmi,insanları mıknatıs gibi çekerse eşinizde bi okadar olumlu yönde etkilenir sanırım,çok teşekkür edrim,sağolun varolun,sevgilerle...

yıllar kardeşim her ne şekilde olursa olsun herkez tarafından eşin dostun kaynanan karşı cins allaha emanet olun

bizimle paylaştığın dualar için Allah razı olsun Şükrü kardeşim...