Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

arkadaşlar bugün yıllık iznime çıktım.saat 3 gibi abim aradı.ve iznimi uzatmamı istedi .olmaz dedim.prosedür olarak önceden günü belirleyip dilekçe yazılıyor.genel müsdür onaylarsa izne ayrılıyosun.banada bugüne kadar hiç 1 haftadan fazla izin vermezlerdi.amirime söyledim.niye daha önce söylemedin bilmiyorum neder müdür .personel konuşsun dedi.hasbiyallahu ve nimel vekil i okudum.arkasındanda şükrü abinin verdiği bu duayı okudum.ve dedimki allah ım amirlerimin kalbini yumuşat çok umutlu değilim ama belki iznimi uzatırlar diye dua ettim.ben sadece 6 günden 9 güne çıkarmayı planladım.onlar bana 12 gün verdi.çok şaşırdım.belki ne büyük mucize diceksiniz .ama amirlerimin bu konudaki tutumunu bilirim.ve son anda böyle şeylerden hoşlanmazlar.ve izin vermiceklerini bile bile yaptım.biraz nemrut insanlar yani hoşgörüsüzlerdir. .aaaa bi baktım 10 dakka sonra tamam 12 gün sana izin dediler.benim işimi kimse yapmaktan hoşlanmaz ve sorun çıkar bu yüzden bana fazla izin yoktur.ama bu gün bu duayı yaptım ve anında izin verdiler.inanarak yapmak galiba önemli.

• Thanks 1

aynur67 kardeşim

el cebbar:bu ismi şerifi okuyana bütün insanlar bağlanır itaat eder kimse okuyana kötü gözle bakamaz herkeze heybetli görünür

el kahhar:okuyanın kalbinden dünya sevgisi çıkar okuyanın maddi ve manevi bütün düşmanları helak olur kimse okuyana tazzik uygulayamaz herkez ondan korkar

el fettah zikrini okuyana tüm hayır kapıları açılır hiç bir şekilde darlık ve sıkıntı çekmez neye yönelirse yönelsin cenabı allah ona başarı kapılarını açar

el latif:bu ismi şerifi okumak bütün bela musibet ve sıkıntıları kaldırır kalpleri çeker şerleri hayra çevirir

buna göre siz karar verin

bur kardeşim izin olayına çok sevindim kalpten ve inanarak dua allah katında her zaman değerlidir allaha emanet olun

• Thanks 1

Guest fato

şükrü arkadaşım öncelikle bi şey sormak isityorum kimi şükrü abi diyor kimi şükrü hanım diyor şahsen nası hitap etceğimi şaşırdım kız mısın erkek misin önce onu bi öğrenebilir miyim sadece hitap etmek için soruyorum..

sen oldukça bilgilisin yukarıdaki msjın gibi 99 esmayla ilgili bizleri aydınlatır mısın forumu çok iyi taradığımı söyleyemicem belki de vardır yada link verirsen ordan faydalanılım..Allah razı olsun arkadaşım..

Guest accessory

inşaallah erkektir ben şükrü bey dedim mesajımda:)

Guest dilemma

emegınze saglık oncelıkle... yalnız benım merk ettıgım bır konu var. sız esmaları cekersen ya fettah dıe mı cekıosnz yoksa yalnızca fettah mı? bu konu kafamı cok karstyr.. ben ya vedud ya fettah ya cebbar ya latıf olarak cekıyrm hepsını ama bazıları yalnızca fettah denılmelı dıor. eger bu konuda yardımcı olursanz cok memnun olurum.. allaha emanet..

sevgili kardeşim zikir çekilirken ya fettah ya latıyf ya vedud aynen bu şekilde çekilir başka olmaz

sadece kalp zikri çekenler allah diye çeker onun harici benim bildiğim başına ya gelmeden okunmaz allaha emanet olun

saol şükrü abi teşekkür ederim.şükrü abi bu esmaların birbirini nötürizee ettiğini söylüyolar.

ben şimdi hem ya vedud ,ya cebbar ya kahhar ya fettah esmalrını okumak istiyorum.ama insanların beni sevmesini sevgilimin beni sevmesini bana güvenmesini istiyorum.benden korkup uzaklaşmasını istemiyorum.bu esmaların hepsini birden okursak esmalar birbirlerine karşı gelmezmi yani sevigi için olan diğerini itmezmi .nasıl fasydasını görürrüz.bu anlamıyorum.bize bunu açıklarmısın.herkes sevilmek sayılmak hürmet görmek ister.ama biri insanda korku çekinme duyguy diğeri sevgi bi açıklarmısın

Guest nimethatun

bizi aydınlattığın için allah senden razı olsun çok sağol şükrü kardeş

bur kardeşim ne bu şiddet bu celal anlamadım doğrusu

senin dediğin esmaların hepsini ve dahada fazlasın bunların özel dualarıyla ve vefkleriyle beraber yıllarca okudum ve üstümde taşıdım ve bende hiç bir ters etki yapmadı

sevip arzuladıklarım isteklerim mutluluğum kat kat fazlasıyla bana geldi ve yüzüm güldü

düşmanlarım helak oldu bana zarar vermek isteyenler bir bakışımla kaçaçak delik aradı

anlatmak istediğim yaptığım her zikir yerini buldu karışmadı

karışır diyen arkadaşların neler yaşadığını bilemem ama ben faydasını gördüm zararını görmedim

allaha emanet olun