Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

soyle bir bilgi buldum ama suphesiz Allah en dogrusunu bilir... ama bais ismi bu anlamda hayirlara vesile olan bir isim sanirim...

Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerinin müşterek vefklerini boynunda taşıyan bekar bir erkek veya kız hergün 1062 defa Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerini devam adrese kısa zamanda fevkalede hayırlı ve mesut bir izdivaç yapar.

Vefk nasil yapilir bilmiyorum ama her gun okumak da etkilidir diye dusunmekteyim...

Guest carearayana

Okudum inşallah faydası olur.

Guest crepuscolo

ALLAH herkesin dualarini kabul etsin arkadaslar herkes sevdigine kavussun kalp acimasi cok kotuymus..

Guest badboykillah
soyle bir bilgi buldum ama suphesiz Allah en dogrusunu bilir... ama bais ismi bu anlamda hayirlara vesile olan bir isim sanirim...

Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerinin müşterek vefklerini boynunda taşıyan bekar bir erkek veya kız hergün 1062 defa Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerini devam adrese kısa zamanda fevkalede hayırlı ve mesut bir izdivaç yapar.

Vefk nasil yapilir bilmiyorum ama her gun okumak da etkilidir diye dusunmekteyim...

cok enteresan vallahi, arkadaslar birisi bunu aciklayabilirmi? yani bu konular ile bilgisi olan birisi hayirli bir kismet ariyorumda ondan sordum yani :D

size birşey sorabilir miyim. benim bir arkadaşım var çok samimi görüşüyoruz. O bana kardeşim diyor. Fakat ben onla yuva kurmak istiyorum ama bunu ona söylemeden, dualarımla evlenme fikrini, sevgimi yüreğine koysun istiyorum Rabbimden. Önereceğiniz bir dua var mı?

şükrü kardeş keşke burdan söylesen de faydalansak:( belki benzer durumda olanlar vardır benim gibi mesela :(

Rabbim ne muradınız varsa versin. Çoooooook sevindim. Ben bedensel engelliyim ama o arkadaşım benim engelimi hiç görmüyor. Yuva kurmayı çok istiyorum ama kaybetmektende çok korkuyorum. Rabbim ellerinizi bırakmasın. Allah razı olsun.