Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

sevgili kardeşim engelli olmak hiç önemli değil seven bunları umursamaz sen kalbini ferah tut

allaha emanet olun

burçin gerçekten yazını görünce, yüreğim buruldu.

Allah inş. sevdiğine seni nasip eder.

Allah yar ve yardımcın olsun

Allah razı olsun. Ne kadar çok istediğimi anlatamam size. okulda aynı sınıftaydık. pek samimi değildik. okul bitiminden 2,5 sene sonra facede buldu beni ertesi günde yanıma geldi.2 haftaya bir gelir beni dışarı çıkarır sohbet ederiz. Ama o bana hep kardeşim diyor. bilmiyorum ne yapacağım. sürekli dua ediyorum ya fettah çekiyorum. rabbim nasip et hayırlı kıl bana diyorum. Rabbim istemediği bir duayı kuluna ettirmez. Demek olacak ki dua edebiliyorum...İnşaallah...

Duanıza çok ihtiyacım var. Hakkınızı helal edin. Allah razı olsun.

Guest yavuz06

Sevgili arkadaşlar ben araniza yeni katildim.sitede çok güzel yazilar ve dualar yer aliyor allah herkesten razi olsun.

Guest LostPrincess

bugün okudum Allah'ın izniyle bu duayı niyet ettim birde abdestli değildim dışarı çıkcam bakalım bütün kalpleri mıknatıs gibi çekebilecek miyim :D

Guest deniz_83

arkadaşlar peki bu duayla insan iradesine müdahale var mı çünlkü ben sevgilimin bana geri dönmesi için okuyacağım ama bunu gönülden yapmasını istiyoırum iradesine müdahale etmek istemiyorum.cevap yazaresanız çok sevinirim.

Guest

slm şükrü kardeşim eşime 2 yıldan bu yana bir kadın musallat oldu bir türlü kurtulamıyorum evimde huzur kalmadı 1kızm var çaresiz dua ediyorum eşimden ayrılması için dua biliyomusun biliyosan bana yazrmısın kardeşim gözümde yaş kalmadı artık ne olur yardımcı olurmusun bana güzel kardeşim çaresizlik kadar kötü bişey yokmuş allaha emanet ol dualarını okuyorum çok güzel dualar yazıyosun allah razı olsun senden

sükrü kardes,duayi burdan yazsan yada özelden bizede gönder,biz de evlenmek istiyoruz,hayirli birisiyle

Özelden paylaşımda bulunmak yasak arkadaşlar bütün bilgilerin genelde paylaşılmasını rica ediyorum bunu uyarı olarakda algılayabilirsiniz

Özel günümde olduğğum için namaza bu sabah başladım. Namazın Her farzından sonra bu duayı okuyorum, eğer farzdan sonra sünnet varsa bile sünnete geçmeden okuyorum. O sevdiğim kişi bana iltifat etmeye başladı. Bayağı şaşkınım. Bu dua böyle hemen etkili olur mu?