Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

anlamini Arapca bilenler yazabilir mi? anlamini bilince daha icime sindirerek okuyorum da... 9_9

hergün 1 defa okumakta yeterlidir ama 5 vakit namaz namazlardan sonra okunması çok aşırı derecede kuvvetldir

kaynak kenzul havastır

arabçası bendede yok olsa yazardım karışık kardeşim sendende allah razı olsun

allaha emanet olun

Guest kırık kalp

ahh ahh bi ben çekemedim kendime o kadar dua oku umutla bekle evlenme teklıf etmesını adam söyleye söyleye hayatında baskası oldugunu söyledi canım çok yanıyo

ahh ahh bi ben çekemedim kendime o kadar dua oku umutla bekle evlenme teklıf etmesını adam söyleye söyleye hayatında baskası oldugunu söyledi canım çok yanıyo

Üzülmeyin ALLAh size cevap vermiş ya haberiniz olmadan beklemeye devam etseydinizde bir ömür heba olsa ne olurdu Hak kuluna cevap vermiş iyi yönünü düşünün her dua ettiğimizde o kişi bizim olacak diye bir kaide yok dualarınız cevapsız kalmamış şükredin

Guest maviyıldız27

allah razı olsun. faydalı ve güzel bir paylaşım. gerçekten çok kuvvetli ve çabuk tesir eden bir dua. biraz daha uzun ve buna benzer bir dua daha var. acaba farklı bir dua mı? emin olamadığım için yeni konu başlığı açmadım. duanın ismi;

EL –BAİS İSMİ- ŞERİFİNİN DUASI

bu dua bir mıknatıs gibidir. kalbleri kendisine, yani okuyana çeker. bu duayı okumaya devam eden kimsenin her işi doğru ve yolunda gider. her istediğine kolayca kavuşur.

"ya baisu entellezi teb’asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a’mali ve ef’ali müntemiren bikudretike bi ahvali ğaliben ala emri baliğen ala mebleğıl büluğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raufü bil’ ıbadi ve müıydu ecsamehüm ila daril meadi"

Kaynak:Kenz’ül-Havas- Gizli İlimler Hazinesi-cilt 3 (çok eski basım)

farklı kaynaklarda farklı şekillerde yazıldığını ve her iki şekilde okunabileceğini tahmin ediyorum. acaba duaların anlamları ve farkları nedir?

Guest kırık kalp
Üzülmeyin ALLAh size cevap vermiş ya haberiniz olmadan beklemeye devam etseydinizde bir ömür heba olsa ne olurdu Hak kuluna cevap vermiş iyi yönünü düşünün her dua ettiğimizde o kişi bizim olacak diye bir kaide yok dualarınız cevapsız kalmamış şükredin

öyle tabi vardır herşeyde bir hayır allah bana sabır versin başka bişey istemem onun geri dönmesini hiç istemem zaten:(

sevgili kardeşim bendeki kenzul havasta benim yazdığım gibi ama tabi nedenini bilemem ben yıllardır okuyorum faydasını gördüm

senin yazdığınla çok az fark var

iki şekilde bence olur

allaha emanet olun

Guest maviyıldız27
sevgili kardeşim bendeki kenzul havasta benim yazdığım gibi ama tabi nedenini bilemem ben yıllardır okuyorum faydasını gördüm

senin yazdığınla çok az fark var

iki şekilde bence olur

allaha emanet olun

hızlı ve aydınlatıcı cevabınız için teşekkür ederim. haliyle, duanın arapçası yok. inşallah latince yazılışı ile dua okumanın bir mahzuru yoktur.

sevgili kardeşim mühim olan niyettir sonuçta rabbim bütün dilleri bilir

ancak tabiki kuranı arabça okumak ayrı bir zevk verir insana

allaha emanet olun

Guest dinmeyen_yaslar

s.a. tekrar sükrü kardesim, allahümme ya camian..... duasinda beyni ve beyne mi diyerek okuyacaz yoksa, isimler mi geliyor?