Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest sevgiak

allah razı olsun sükrü34 tesekkurlr bu duayı namazlarımdan sonra yapacağım.

şükrü34 kardeşim "Allahümme ya camian nasi....." duasını her namazdan sonra sayısız mı okumalıyım yoksa geceleri mi sayısız okumalıyım?sen benim durumumu biliyorsun hangi şekliyle daha etkili olur acaba?

bur kardeşim ne bu şiddet bu celal anlamadım doğrusu

senin dediğin esmaların hepsini ve dahada fazlasın bunların özel dualarıyla ve vefkleriyle beraber yıllarca okudum ve üstümde taşıdım ve bende hiç bir ters etki yapmadı

sevip arzuladıklarım isteklerim mutluluğum kat kat fazlasıyla bana geldi ve yüzüm güldü

düşmanlarım helak oldu bana zarar vermek isteyenler bir bakışımla kaçaçak delik aradı

anlatmak istediğim yaptığım her zikir yerini buldu karışmadı

karışır diyen arkadaşların neler yaşadığını bilemem ama ben faydasını gördüm zararını görmedim

allaha emanet olun

şükrü abi sitede esma ve zikirlerle ilgili çeşitli yazılar var belki sende görmüşsündür.zikirlele ilgili değişik yorumlar var o zikri bu zikirle çekme şöyle olur böyle olur.birbirine karışır.sevmesini isterken uzaklaştırırsın gibi yorumlar oldu.o yüzden sordum.ben yeni geldim.msn yeni gördüm

en etkili okuma gece yarısından sonra olandır

allaha emanet olun

Allah razı olsun kardeşim

Guest Hüdavendigar

Arkadaşlar!Bir duayı tercübe ettiyseniz yazın.Bir yerlerden okuyup da tecrübe edilmeyen dualar ne derece de tesirli olduğu bilinmez ama kaynak gösterilmeyen dualara pek tenezzül etmeyiniz...

Duaları kötü maksatla sakın etmeyin.Zira yan tesir yapar.Dikkatli olunuz..

bur kardeşim allahı zikretmek kadar güzel ne varki dünyada neden karışşın zikir çekme diyenleri anlamam mümkün değil ben yılardır zikirle iç içeyim allaha şükür beynim yerinde

zikirle büyü iç

içe girerse akıl sağlığı bozulur yoksa neden rabbimin ismini zikretmek insanı delirtsin

her yazılana insan bakarsa kafası karışır sen kalbinin sesini dinle zikret derse zikret dur derse dur

allaha emanet ol kardeşim

Guest suzanna

ben tecrübe ediyorum hiç şüpheniz olmasın gönul huzuruyla yapın çok faydalı.şükrü arkadaşımıza da dua ediyorum seviyorum onu.allah beraberinde olsun hep güzel bilgilerini samimiyetle paylaşan biri.allah onun güzel gönlüne göre versin.hiç ihmal etmeden genel de olsun özelde olsun cevap veriyor zaman ayırıyor.bilgilerine de ben sonuna kadar güveniyorum.

Guest Hüdavendigar

Evrad-ı zikirlere dikkat ediniz..Çünkü sırları tesirli olmaktadır.Ehli olandan alınız..Bu şekilde yaparsanız hedefinize ulaşırsınız Allah'ın izniyle...Gündelik zikirler çok güzeldir..Devam ediniz.Zikir kalbin cilasıdır sevabı çoktur..Sırrına ereceğim diye kendinizi zorlamayın..Sevap kazanmaya çalışın...

Allah sevablarınızı arttırsın (Amin)