Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest sinezar35
sevgili kardeşim ben biyere bağlı olduğum için gizli zikirlerim var ama genede ya vedud ya fettah la ilahe illallah bunları çok çekerim namazların arkasından okuman çok güzel devam eder bırakmazsan beni daha iyi anlayacaksın allaha emanet olun

slm sükrü kardesım ben bısey okumustum esma zıkıırı cekerken ıcımızden okumak kabul olmuyomu bıde mesela ya vedud esmasını cekıcez dıyelım sadece ya vedud ya vedud dıyemı yoksa ya vedud ya allah dıyemı cekılıyor sımdıden tesekkurler hayırlı ramazanlar

Guest infinty

ben bu duanın adını öğrenmek istiyorum mümkünmü acaba??şimdiden teşekkür ederim

sevgili kardeşim öyle bir devirki herkez bişey söylüyor

ben çekerken ya vedud olarak çekerim, içinden okumak neden kabul olmasın

hayırlı ramazanlar dilerim

Guest serra.efnan

allah razı olsun çok güzel dua okuduğumda rahatlıyorum şükrü abi sana nasıl ulaşıcam özelden sölermisin bana

Guest papatya83

şükrü34 ya vedud mu, ya vedüd mü?hangisi doğru.

şükrü abi cidden paylaşımların okadar çok güzelki ve okadar anlamlıki Allah razı olsun senden sabırla biz duayla çare arayanlara okadar güzel yoldaş oluyorsun ki Rabbim hayatınıda kalbin kadar güzel yaşamanı nasip etsin.

ben bu duyla gülsuyuna okunan ya vedüd uygulamıştım ilk başta farkedemedim sokakta insanlar garip bir şekilde gözlerini benden alamıyorlardı herzamanki gyim tarzım herzamanki gittiğim yerlerdi oysa sonradan anladımki okuduğum duanın etkisi bayadır okumuyordum, bu gece gene okumaya başlıycam erkek arkadaşımla aramız gene fena bir şekilde açıldı hiç yoktan yere bu sefer bitti artık dieye bağırdı durdu, ilişkimiz için ümidi kalmamış artık, ailemde laf etmeye başladı bu durumlara inş..yarın görüşüncede etkisi olurda gönlü yumuşar :( çünkü onu kaybetmek istemiyorum herşey yarınki görüşmeye bağlı çünkü...off offf.... Sen yardım et Allahımmm:cray:

Guest papatya83

tşk ederim.allah razı olsun