Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

şükrü abi cidden paylaşımların okadar çok güzelki ve okadar anlamlıki Allah razı olsun senden sabırla biz duayla çare arayanlara okadar güzel yoldaş oluyorsun ki Rabbim hayatınıda kalbin kadar güzel yaşamanı nasip etsin.

ben bu duyla gülsuyuna okunan ya vedüd uygulamıştım ilk başta farkedemedim sokakta insanlar garip bir şekilde gözlerini benden alamıyorlardı herzamanki gyim tarzım herzamanki gittiğim yerlerdi oysa sonradan anladımki okuduğum duanın etkisi bayadır okumuyordum, bu gece gene okumaya başlıycam erkek arkadaşımla aramız gene fena bir şekilde açıldı hiç yoktan yere bu sefer bitti artık dieye bağırdı durdu, ilişkimiz için ümidi kalmamış artık, ailemde laf etmeye başladı bu durumlara inş..yarın görüşüncede etkisi olurda gönlü yumuşar :( çünkü onu kaybetmek istemiyorum herşey yarınki görüşmeye bağlı çünkü...off offf.... Sen yardım et Allahımmm:cray:

sevgili gökyüzü.inşallah yarın güzel bi gün olur.ve hayırlısıyla barışırsınız.nacizane bi tavsiyede bulunmak istiyorum.şükrü abinin verdiği bi dua vardı.ayrılanları birleştirmek için.onu okumanı tavsiye ederim.bi kaç hafta önce arkadaaşımla aramız açılmıştı.ben yaptım ve faydasını gördüm.ama senden ricam.niyet ederken senin için hayırlı olmasını dile.ve duanı yap.duayı eklicem.hoşçakal

Sevdiğinle ayrı olup barışmak için

allahümme ya camian nasi li yevmin la raybe fiyhi innallahe la yuhliful miy adi icma beyni ve beyne(annesinin adın ibni onun adı?)( filan filan yerine) filan filan

allahu tealanın herşeye gücü yettiğine inanarak abdestli olarak kıbleye karşı oturur ve bunu sayısızca devamlı okursanız allahu teala sizi birleştirir ama okumaya başlamadan kimle birleşmek istiyorsanız o kişiye niyet etmelisiniz ve aklınızda sevdiğinizin hayali olmalı filan yazan yerlerde sevdiğinizin anne ismi ve onu ismi gelmeli ben bunu denedim ve imkansızlar oldu ama önce inanç allaha emanet olun

573 ya bais yuda okuyabilirsen güzel olur

Guest Funda1980

sevgili BUR

bende senin yazdigin duayi bir kac gündür okuyorum, fakat ben degisik biliyorum, yani annesin ismi degilde kendi ismin ve o kisinin ismi söyleniyor diye biliyorum.

funda1980 arkadaşım.saat galiba 10 gibiydi.banyo yapıp güzelce boy abdesti almıştım.hemen kıbleye karşı oturup saymadan bi süre okudum.niyetlenirkende şükrü abinin dediği gibi niyetlendim.aradan 1 saat geçti beni msn çağırdı.biraz azcık tartıştık.çünkü ikimizde kızgındık.sonra yumuşadı aramız.allah bozmasın şimdi daha iyi.söylemeden geçemicem.şükrü abinin katkıları var.

bende senin gibi sanıyodum.şükrü abi böyle tarif etti.bende böyle yaptım.önce annesinin adı sonra onun adı

--------------------

hatta bu dua galiba bu konun içinde var.sayfalara tek tek bakarsan şükrü abi vermiş.ve konuşulmuş.

Guest Funda1980

cok tesekkür ederim canim, Allah razi olsun.

demekki ben günlerdir yanlis okuyormusum. ayrica senin adina cok sevindim, insallah sonunuz hayirli olur. darisi benim basima :)

inşallah.çok teşekür ederim.ayrıca özellikle şükrü abinin verdiği duaları takip edip.mutlaka okumanı tavsiye ederim.ben ne zaman okusam faydasını görüyorum.inşallah sende okur ve görürsün.

kenzül havvas bu kitap ve benzerleri bende var çok enteresan şeyler olduğu gibi çokta tehlikeli şeylerde var hatta denenme mahiyetinde dahi olsa,en güzeli bilmediğimiz şeyleri denememek,ama yukarıda arkadaşımızın tavsiye ettiği duanın oldukça çok fazileti var bence okumaya değer.

bu mubarek ramazanı şerif hürmetine rabbim tüm ayrı ve üzgün aşıkları en tez zamanda birleştirsin inşaallah

bur kendine iyi bak

allaha emanet olun

Guest drop

şükrü kardeş bişe sormak istiyorum.ben Allah'ın isimlerini zikrettiğim zaman bir hafta sonra aşırı baş ağrıları ve halsizlik yaşıyorum.acaba enerjimmi yeterli gelmiyor anlamış değilim.birde kalabalık yerlerde otururken burası neresi gibi garip bi duygu oluşuyor sanki o an bi boşluktaymışım ya da başka biyere geçiş yapıcamda sonra oraya dönüyormuşum gibi sendeliyorum.buda beni korkutuyor.sonra bırakıyorum zikiri bildiğim duaları okuyorum sadece ama sanki ozaman bu bile beni yoruyor.bunun bir açıklaması varmı acaba?? bilginiz olduğu için soruyorum.

ayrıca bu dua çok güzelmiş fırsat buldukça okuyorum.ne faydası oldu bilmiyorum ama vardır bi hikmeti.okumak hoşuma gidiyor.tşkler..

Guest uğur_böceği

ben de bu duayı hergün okuyorum.. inş daha cok faydalrını görürüm. bir de gülsuyunu yapıyorum 1 ay olmuştur.. etkisini gerçekten görüyorum. yüzüm pürüzsüzleşti.. bunun yanın da bende de cok halsizlik oluyor duaları okuyunca gerci dualardanmıdır bilmıyorum bişeye bağlamak istemıyorum ama bikaç günden beridir de hafızam cok zayıfladı 2 dakika önce söylediğim şeyi unutuyorum.. kendimi durup durup ne yapıcaktım ben die düşünürken buluyorm. isimleri hatırlayamıyorum.. namaz kılarken bikeresinde kıldıgım rekatı tamamiyle unuttum.. ne okudum ne dedim ne yaptım hiç bişey hatırlayamadım. duaların etkisi olabılır mı böyle bişeye? bilmedğim için soruyorum şükrü abi aydınlatırsan sevinirim. Allah razı olsun..