Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

ne okuyodun böyle nalan:D

ne bulduysam.kendim için kardeşim için katıldığım okuma gruplarıda var.çoğu esmalardan ama.hepsini sıraya koymuştum bittikçe okuyacaktım ama Ramazan gelince kabul olma ihtimali dha yüksek diye.sonra rüyamda fatiha okuyor buluyorum kendimi :D

amiiiiin.hepimizin hayırlı temiz muratlarını versin Allah.utanıyorum sırf dilek duaları okumaya.böyle oluncada iş esmalara kadar gidiyor.Allah kabul etsin.

Arkadaşlar müjde sahram80 isimli arkadaşımız bu duayı bizim için çevirdi Allah binlerce kez razı olsun arkadaşımızın çevirisi aşağıdadır

evet arkadaşlar.

tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker adlı başlık altındaki duanın çevirisi:

ey hayat verip dirilten..

sen ki bize sırlı bir hayat sunan,kalp ve gönüllerimize hayat veren,

kendi ruhundan bize hayat üfleyen.

bizim gizli ve açık duygularımıza nigehban olan

rasullerin ve enbiyalarınsırrını ve keşfini bilen rabbim.

senden sana veli bir kul ,esrara vakıf bir kul,ki enbiya ve rasullerin vakıf olduğu sırlara vakıf olmamı,ve beni ehli keşfin ilmine sahip kılmanı,ve onların gizli ve açık yaptıkları dualarını hissetmeyi,o vaadedilmiş kıyamet günü gelinceye kadar bana nasip et.amin

tercümesi budur arkadaşlar.rabbim dualarımızı kabule mazhar eylesin.

--------------------

Bu arada şükrü kardeşim Allah senden razı olsun bize bu duayı öğrettin ben okuyorum ve herkese okumasını öneririm sen oku ve gör demiştin niye öyle dediğini zaman geçtikçe daha iyi anlıyorum Selametle

Guest uğur_böceği
sevgili kardeşlerim belirtiler gerçekten zikir yaparken allaha yaklaştığınızın delili

nefis olayı bu yaşananlar nefse çok ağır gelmiş zikirleriniz ondan kendinizi değişik duygular içinde bulmanız çok harika buda zikrin yerini bulması

hafıza olayı gelip geçiçi korkmayın düzelecek bende çok kereler namazda dondum kaldım tamamen herşey beynimden silindi

ama sonra geçti

karşıdaki insanlara ağırlık normal çünkü sizin yaptığınız zikirler onların nefsinide rahatsız ediyor

zikir devamlı yapıldığında derece olarak yükselirsiniz buda ilkten size garip duygular verir aslında bunlar nimet sizin için korkmayın

allaha emanet olun

Allah razı olsun senden şükrü abi:) icime su serptin.. cok güzel rüyalarda görmeye başladım va gün geçtikçe normale dönmeye başladım. üstümde fazla bi agırlık yok şuan için..

Guest aybüke
burçin kardeş pazartesi hatırlat özelden dua gönderirim

allaha emanet olun

o duadan banada gönderebilirseniz çok memnun olurum

Guest black_butterfly
Arkadaşlar müjde sahram80 isimli arkadaşımız bu duayı bizim için çevirdi Allah binlerce kez razı olsun arkadaşımızın çevirisi aşağıdadır

evet arkadaşlar.

tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker adlı başlık altındaki duanın çevirisi:

ey hayat verip dirilten..

sen ki bize sırlı bir hayat sunan,kalp ve gönüllerimize hayat veren,

kendi ruhundan bize hayat üfleyen.

bizim gizli ve açık duygularımıza nigehban olan

rasullerin ve enbiyalarınsırrını ve keşfini bilen rabbim.

senden sana veli bir kul ,esrara vakıf bir kul,ki enbiya ve rasullerin vakıf olduğu sırlara vakıf olmamı,ve beni ehli keşfin ilmine sahip kılmanı,ve onların gizli ve açık yaptıkları dualarını hissetmeyi,o vaadedilmiş kıyamet günü gelinceye kadar bana nasip et.amin

tercümesi budur arkadaşlar.rabbim dualarımızı kabule mazhar eylesin.

--------------------

Bu arada şükrü kardeşim Allah senden razı olsun bize bu duayı öğrettin ben okuyorum ve herkese okumasını öneririm sen oku ve gör demiştin niye öyle dediğini zaman geçtikçe daha iyi anlıyorum Selametle

konuyla ilgili ilk mesajda şükrü beyin werdiği dua mıdır bu !_?

evet kardeşim başlıktaki dua bu

okuyan kardeşlerim dilerim tez zamanda rabbim yüzünüze gülsün bu mubarek ramazanı şerif hürmetine

allaha emanet olun