Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest sedefli

Şükrü bey ben ismimin ebced değerini buldum ve Esmaü'l-Hüsna'dan uygun esmayı çıkardım buradaki arkadaşların açtıkları konular yardımıyla. Bais İsm-i şerifi karşılıyor ismimi. şimdi ben hergün 573 kez El-Bais'i zikredip duasını okuyunca bende nasıl etkiler, nasıl açılımlar yapar? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Allah'a emanet olun

çok güzel şeyler yaşarsınız buna emin olun

sizde hayrete düşersiniz ama mühim olan devamlılık bunu unutmayın

allaha emanet olun

Anlamına baksana uygarm,sence büyü gibi mi? Allah razı olsun Şükrü Abi. Ben de bugün okuöaya başladım. Herkes bir melek gibi söz ediyor senden bir psikolog gibi sabırla yaklaşımların. Çok duygulandım ve güven duydum hemen. Belkide sanal da olsa bu duanın etkisidir. Baksana bir tane negatif mesaj yok senin için. Bu da bir kanıt gibi bence =)

bunu hisseden tek ben değilim ne güzel.Allah bin kez razı olsun.

konu hazır dağıldı ben iyice dağıtayım.şükrü bey eksik namazlarımızı nasıl tamamlarız.her namazın arkasından 1 vakti kılmaya kalksam yarına çıkmaya senedim yok.eskiden kıldıklarım var ama oda toplasan en fazla bir senedir.en çabuk vaziyette nasıl olur?

bunu hisseden tek ben değilim ne güzel.Allah bin kez razı olsun.

konu hazır dağıldı ben iyice dağıtayım.şükrü bey eksik namazlarımızı nasıl tamamlarız.her namazın arkasından 1 vakti kılmaya kalksam yarına çıkmaya senedim yok.eskiden kıldıklarım var ama oda toplasan en fazla bir senedir.en çabuk vaziyette nasıl olur?

bunu ben de cok merak ediyorum :( ben sabah namazindan ve yatsidan sonra elimden geldigince kilmaya ve hesabini tutmaya calisiyorum...

Guest duyduy

birinci dua çok güzelmiş. anlamını da öğrenince artık aklımda şüphe kalmadı. ben de okuyacağım. Şükrü abi allah senden razı olsun...

--------------------

tabi açıklamasını yazan kardeşimden de allah razı olsun..

--------------------

minik kalpler kardeşim, sen denedim mi? nasıl?

--------------------

şükrü abi, sana özele mesaj attım. lütfen rica etsem bakar mısın. çok acil.

sevgili kardeşlerim en güzeli aslında kılınan her namazın ardından kaza kılmak

ikindiyi kıldık peşine kılamadığımız en son ikindi namazının farzının kazasını kılmaya deyip kılmalı en güzeli bu

allaha emanet olun

Bu konuyu baştan sona kadar okudum.

Şükrü34 bu güzel paylaşımın için Allah razı olsun.. Hayırlara vesile olsun inşallah..