Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest Haifa

anlamınada bilseydik daha güzel olurdu..

tşkler.

allah razı olsun sevgili şükrü34.ama bunu merak ediyorum;eğer bir süre devamlı okuduk diyelim herşey fevkalade oldu.insanlık hali okumayı bırakırsak acaba ne olur? çünkü bazı vird edindiğin duaları veya esmalı terk edildiği takdirede daha kötü olacağını bi kaç yerde okumuştum.siz kaç yıldır devamlı okyosunuz.yada hiç bıraktığınız oldumu?

arşınca nekadar doğru bu acaba ben 1 kaç gün dua etmeyi bıraktım çünkü garip haller oldu bana 3 harfli korkusu sardı içimi biraz okumaya ara vermek istedim şimdi işlerim tersinemi girer lütfen cvp yazarmısın çok ürktüm ya:(

Guest dualarım
bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim

kenzul havas

herzaman ki gibi mükemmel bilgiler veriyorsun

teşekkürler

ama bide anlamını yazarsan anlayarak okumak daha iyi olur

valla kardeşim ben kenzul havastan yazdığım için anlamlarını bilmiyorum ama bildiğim birşey varki ben yıllardır okuyorum faydasını gördüm çoğu zamanda bıraktım ama başıma bişey gelmedi sonuçta rabbimin ismi büyü değil okuyan pişman olmaz mühim olan devamlı okuyabilmek sadece özel günlerde okunmaz allaha emanet olun

Guest ghylghamysso

bu dua rızık için değil, daha çok karşındaki kişi tarafından anlaşılmak, karşındaki kişilere sevimli görünmek için filan. bence edin faydasını görürsünüz

Guest cartier

çok güzel bir paylaşım

Sukru34 kardesim, daha onceki basliklarinizdan birinde sizin bayan oldugunuzu okumustum.Cogu kardeslerimiz nickten dolayi sizi erkek zannediyor:) Paylasiminiz icin cok tesekkurler.

Arapca bilen arkadaslarimiz vardir sitede, bir zahmet iclerinden biri bizimle bu duanin turkcesini paylasirsa cok sevinirim.

Sukru34 kardesim, sizin aranizin acik oldugu kisiler olduda bu duayi o zaman mi okumaya baslamistiniz? Merak ettim. Ve ne kadar zamanda etkisini gormeye basladiniz diye sorsam kabalik etmis olmam insallah.

Ben herzaman dualarin saati olduguna inanirim.Kisiye gore degisir etkisi. Size bir gunde etki eder, baskasina 1 yilda, burasi mutlak:)

Genede merakimi maruz gorun. Allah razi olsun.Allaha emanet olun.

Guest Mavisiyah

duaın anlamını bilen varsa yazarmıı..

pasa kardeşim ben bu duayla karşılaşmadan çevremde çok büyük problemlerim vardı kimseye derdimi anlatamazdım her zaman haklı olduğum halde hep haksız ben olurdum ne zamanki bu duayla karşılaştım hayatım değişti şimdi haksızda ben olsam el bebek gül bebek kısmetim açıldı nereye gitsem hürmet görüyorum insanların bana bakışları bile bambaşka benle konuşurken gözlleri gülüyor valla ben 2 senedir okuyorum her geçen gün etkisi çoğalıyor ama inanmak lazım ben yaptığım bütün duaları hep gece 3 ten sonra yaparım zaten en güzel saatler bu saatlerdir ben bu duayı günde 3 ,4 kere okuyorum allaha emanet olun kardeşim