Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

tı:karışık Nickli Üyeden Alıntı viewpost.gif

Arkadaşlar müjde sahram80 isimli arkadaşımız bu duayı bizim için çevirdi Allah binlerce kez razı olsun arkadaşımızın çevirisi aşağıdadır

evet arkadaşlar.

tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker adlı başlık altındaki duanın çevirisi:

ey hayat verip dirilten..

sen ki bize sırlı bir hayat sunan,kalp ve gönüllerimize hayat veren,

kendi ruhundan bize hayat üfleyen.

bizim gizli ve açık duygularımıza nigehban olan

rasullerin ve enbiyalarınsırrını ve keşfini bilen rabbim.

senden sana veli bir kul ,esrara vakıf bir kul,ki enbiya ve rasullerin vakıf olduğu sırlara vakıf olmamı,ve beni ehli keşfin ilmine sahip kılmanı,ve onların gizli ve açık yaptıkları dualarını hissetmeyi,o vaadedilmiş kıyamet günü gelinceye kadar bana nasip et.amin

tercümesi budur arkadaşlar.rabbim dualarımızı kabule mazhar eylesin.

--------------------

Bu arada şükrü kardeşim Allah senden razı olsun bize bu duayı öğrettin ben okuyorum ve herkese okumasını öneririm sen oku ve gör demiştin niye öyle dediğini zaman geçtikçe daha iyi anlıyorum Selametle

Guest crbrm

ben manasını okuyunca bu duanın kabulu halınde meydana gelebılecek haller için hazır olmadıgıma kanaat getırdım.

her zaman söyluyorum hamken yanmaya kalkarsanız yanmış olursunuz sadece. pişme aşamasını atlamamak lazım.

ben gibi birinin peygamber ve velilerin keşfettiklerıne vakıf olmam demek şu an için helakım gıbı bırsey olur herhalde.

hazır olmak çok önemli.

--------------------

ayrıca bu dunya sırlara vakıf olma , mucızeler gorme dunyası degıl ki. tabii veliler her çagda olmustur olacaktır ama olaganustulukler aramaktan vazgecmek gerek dıye dusunuyorum. herkes veli olamayacagına gore bıraz daha makul olmak gerek değil mi?

--------------------

şukru beyın ıyı nıyetınden suphem yok . nasıl yok dıyebılırsınız. yanı hıc gormedıgın , sadece bıkac mesajını okudugun bırı. yok işte. sukru arkadasımızın ıyı nıyetlı hatta ılmının derecessını tahmın edememekle beraber ılım ssahıbı bır arkadasımız oldugunu dusunuyorum fakat bu dua bana herkesın etmemesı gereken bır dua gıbı geldı.

sevgili kardeşim bende bu siteye yazılan duaların hemen kemen hepsi mevcut ama yazmıyorum ama yazan arkadaşlarada bişey diyemem çünkü tehlikeli dualar çoğu

bildiğim tek şey var benim oku dediğimi okuyan kazanır hiç bir zaman kaybetmez allahın izniyle

çünkü ben verdiğim her duanın arkasındayım

şükrü abi ALLAH senden razı olsun bende bu duayı okuyorum siz önermiştiniz ama anlamını şimdi gördüm gerçekten çok güzel anlama sahip bir dua ALLAH gönlünüze göre versin inş..

Guest erolca

Burada yazan duanın ne olduğunu bilmiyorum hiç duymadımda

ilk defa okuyorum ama kim nereden buldu nereden yazdı bilmiyorum

ama şunu söylemeliyim ki cinlere karşı hiç bu kadar etkili birşey görmemiştim

cin musallatı olan arkadaşlar okusun bence

Burada yazan duanın ne olduğunu bilmiyorum hiç duymadımda

ilk defa okuyorum ama kim nereden buldu nereden yazdı bilmiyorum

ama şunu söylemeliyim ki cinlere karşı hiç bu kadar etkili birşey görmemiştim

cin musallatı olan arkadaşlar okusun bence

insanları korkutmak için neden boyle yapıyorsunuz?oyle olsaydı zaten kardeş paylaşmazdı..insanların aklını lütfen yalan yanlış bilgilerle bulandırmayın..:mad:

bunu bende uyguladım ve herkese de şiddetle tavsiye ederim..

Guest erolca
insanları korkutmak için neden boyle yapıyorsunuz?oyle olsaydı zaten kardeş paylaşmazdı..insanların aklını lütfen yalan yanlış bilgilerle bulandırmayın..:mad:

İyide ben ne dedeim ki kötü bişey söylemedim ki

Bu dua Cinlere karşı ayetel kürsi den nas suresinden ve diğer okuduğum surelerden daha güçlü dedim

bunun neresinde kötü bişey aradınız anlamadım.

canım arkadaşı yanlış anladın sanırım oda duanın gücünden bahsetmiş..