Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

sevgili kardeşim rabbim seninde yüzünü tez zamanda güldürsün hayra yapmış olduğun tüm dualarını sonsuz dergahında tez zamanda kabul etsin inşaallah allaha emanet olun

Guest reyhan2735
pasa kardeşim ben bu duayla karşılaşmadan çevremde çok büyük problemlerim vardı kimseye derdimi anlatamazdım her zaman haklı olduğum halde hep haksız ben olurdum ne zamanki bu duayla karşılaştım hayatım değişti şimdi haksızda ben olsam el bebek gül bebek kısmetim açıldı nereye gitsem hürmet görüyorum insanların bana bakışları bile bambaşka benle konuşurken gözlleri gülüyor valla ben 2 senedir okuyorum her geçen gün etkisi çoğalıyor ama inanmak lazım ben yaptığım bütün duaları hep gece 3 ten sonra yaparım zaten en güzel saatler bu saatlerdir ben bu duayı günde 3 ,4 kere okuyorum allaha emanet olun kardeşim

bende aynı durumdayım ücten sonra degilde daha erken bir saate okusam olmazmı?

reyhan kardeşim olur neden olmasın yeterki inancını koru allaha sığın mühim olan bu inşaallah herşey yoluna girer merak etme sana tavsiyem ya fettah ismini bolca zikret allaha emanet ol kardeşim dilerim rabbimden seni tez zamanda muradına erdirsin inşaallah amin

• Thanks 1

Guest reyhan2735
reyhan kardeşim olur neden olmasın yeterki inancını koru allaha sığın mühim olan bu inşaallah herşey yoluna girer merak etme sana tavsiyem ya fettah ismini bolca zikret allaha emanet ol kardeşim dilerim rabbimden seni tez zamanda muradına erdirsin inşaallah amin[/quote

Allah razı olsun.2ay oldu sıteye üye olalı ama hergün özelikle sizin yazdıklarınıza bakıyorum ve okuyorum.paylaşımlarınız sağolun.

sevgili kardeşim bu duadır bende kenzul havasta gördüm okudum uyguladım faydasını gördüm ve yazdım normalinde her namazın ardından okunursa inanılmaz derecede etkisi artar allaha emanet olun

Allah razı olsun sevgili şükrü34 konuların , paylaşımın , uslubun çok güzel bu sitede aklı başında faydalı paylaşımlar yapan arkadaşlardan birisin sayende dualar öğreniyoruz Allah razı olsun hergün yatsıdan sonra okumaya başlayım inşallah Rabbim kabul eder

Guest kırçiçeği

şükrü 34 allah razı olsun ...ilk defa gördüm sayenizde bu duayı ...bende zor dönemler geçiriyorum...sayenizde inş faydasını görücem...paylaşımlarınız çok güzel..yeni bi umut oluyosunuz

tekrar allah razı olsun...

kırçiçeği kardeşim allah razı olsun senden rabbim herşeyi gönlüne göre versin inşaallah allaha emanet olun

atris kardeşim allah kabul etsin rabbim yüce dergahında hayra açılan tüm elleri hayra yapılan tüm duaları kabul etsin inşaallah allaha emanet olun

duaların çok güzelmiş.

Allahda seni güzel kullarından eylesin.

selametle kal.