Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Bu duayı Eşlerinden ayrılan yada sevdikleri ilea ralarinda sorun sogukluk yasayan herkese cok tavsiye ederim...Şükrü34 kardeşim emegine saglik Allah razi olsun.

yaraliask bu duayi yasinle birlikte ayni niyet icin okusam olurmu?

Guest

tmm de kardeşim bunun arapçe yazısı yok türkçede çok eksıkler olur mumkunse arapçesını aktarınız

Guest anadoludan geldim

Önemli olan lisan değil sadece inanç.Yok arapça daha iyi olur eksik meksik olur,istersen tek kelime olsun sır kelimelerde değil onu söyleyen kalpte.

Guest AYDINLIK

Şükrü34 arkadaşım ben okumaya başladım. İnşallah faydası olur. Selemetle

Guest anadoludan geldim

Bende ara vermek zorunda kalmıştım 2 gündür devam ediyorum hadi hayırlısı.

Guest ozlemsu

herhangi bir okunma sekli varmı? heran her dk okunabiliyormu ve zamanı varmı? bilgi verebilirmisiniz?

Guest anadoludan geldim

Yok.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Guest ipekkose

emeğinize sağlık yaklaşık 1 hafta önce okumaya başladım hayla devam ediyorum etkisini görmeye hemen başladım gerçekten çok kuvvetli bir dua

Guest SeLiN_01
abicim dogrusu bu mu_? bunun yanında baska bise okucak mıyız?

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a'mali ve ef'ali muntemiren bikudretike fi ahvali ğaliben ala emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi.

abicim haftalar once soru sordum ama cvp vermedn haaLa :( beyazguvercinin duzeLttigi gibi mi okucaz yoksa senin iLk sayfada yazdgn gibi Cvp verr misin Ltfen bugun basLıcam da :/