Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Şükrü abicim, ben verdiğiniz bu duayı dünden itibaren okumaya başladım. Ancak bu duayı okumaktaki niyetim şudur ki işlerim yolunda gitsin, hem işimde hem evimde dirlik düzen hoş sohbet olsun. Bu dua tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker demişsiniz anlamına baktım çok güzel çok büyük, belki de herkes kaldıramaz o kadar büyük bir anlamı var. Sorum şudur ki bu dua sadece karşı cinsin ilgisini çekmek isteyenler tarafından mı okunur? Anlamında böyle bir şey okumamama rağmen içime dert oldu. Kimsenin iradesine aklına Allahın yasak ettiği şekilde etki etmek istemem. Allah korusun. İsteğim de üstte yazdığım gibidir. Abicim nolur beni yanlış anlamayın, ama içime dert oldu kime sorayım başka?! Nolur bu konuda beni aydınlatın. Niyetimize göre mi kabul olur? Yoksa sadece karşı cinsi cezbetmek için mi??

Cevabınızı bekliyorum abicim.

kardeş zaten başta yazmış olduğun istediklerine kavuşursun inşaallah

devam et okumaya

olay sırf aşk olayı değil

sana mesaj yazıcam bakarsın

Tamam abicim Allah razı olsun mesajını gördüm. Cevabımı aldım. Okumaya devam edeceğim.

ALLAH razı olsun senden kardeşimde RABBİMİN sevgisini celp etmedikten sonra ne faydası olur kulun kalbi celp olsa...

RABBİME aşık olmalı kul onun sevgisini kazanmalı onun içinde bu yola başkoymalı.......gerisi tefarruat

• Like 1

Allah Razı Olsun

Banada soranlara dediğim gercek aşk Allah aşkı gerisi yalan

ama işte yardım etmedende olmuyor

Bu gün kul aşkı bakarsın yarın Allah aşkına döner

• Like 1

Guest PETEKPET

sukru kardes sana ozelden mesaj atmaya calisiyorum ama bir turlu bisiy diyor yani senin countun 10 diyor mesaj yoliyamazsin . Allah razi olsun cidden dualarin icin..paylasimlarin..

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim

kenzul havas

Guest PETEKPET

ala ala ne yazsamki:):)

--- Sonraki mesaj ---

sana burdan bisiy sorsam baska bir yerde konu basligi koymuslar ama kimse cevaplamiyor. Belki biliyorsundur simdi havaya bir dua yazilip asiliyormus sanirim ama duayi filan yazmislar isimler nereye konucak onun hakkinda bir bilgi yok iki haftadir cevap veren yok.. anliyamadimki

--- Sonraki mesaj ---

dua soyle

Bismillâhirrahmânirrahîm. yedullâhi fevka yedeyye ve lillâhil emru min kablü ve min ba'dü allâhümme innes semâe semâüke vel ardu arduke ves sehlü sehlüke vel berru berruke vel bahru bahruke vel ıbâdü ıbâdüke lâ ilâhe illâ ente sübhâneke eselüke allâhümme bi nûri celâlike ve azîmi sultânike en tecalel büldâne vel müdüne vel kurâ dayyikati alâ hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE allâhümmecal aleyhid dünyâ edıkı min halkıhil hâtemi alel esbeı ve nüfiha fis sûri fecema'nâhüm ceman allâhümme hayyır SEVAL BINTI NURIYE hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE kemâ hayyıral cemelü fî aklihi vet tayru fî vikrihi vel veledi alâ mehabeti ümmihi hattâ yercia ilâ beytihâ ve mekânihellezî harace ve nüfiha fis sûri fe izâhüm minel ecdâsi ilâ rabbihim yensilûn. Kâlû yâ veylenâ men beesenâ min mer kadinâ hâzâ mâ ve ader rahmânü ve sadakal mürselûn. İn kânet illâ sayhaten vâhideten feizâhüm cemîun ledeynâ muhdarûn.velâ tahvîhi ardun velâ tahvîhi dârun velâ mekânün hattâ yercia ilâ zevcetihi KEMAL IBNI HATICE ve ilâ mekânihâ allâhümme kemâ radedte yûsüfe alâ ya'kûbe ve kemâ radedte mûsâ ilâ ümmihi allâhümme yâ câmiaş şetâti yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîhi rüd SEVAL BINTI NURIYE alâ KENAN IBNI HATICE ve ilâ mekânihellezî haraca minhü vecma' şemlehâ bi şemlihi inneke alâ külli şeyin kadîr.

arkadaslar beni adim seval diyelim ve kenana uygulama yapcam dua bu sekildemi sagolun Allah razi olsun

--- Sonraki mesaj ---

dua soyle

Bismillâhirrahmânirrahîm. yedullâhi fevka yedeyye ve lillâhil emru min kablü ve min ba'dü allâhümme innes semâe semâüke vel ardu arduke ves sehlü sehlüke vel berru berruke vel bahru bahruke vel ıbâdü ıbâdüke lâ ilâhe illâ ente sübhâneke eselüke allâhümme bi nûri celâlike ve azîmi sultânike en tecalel büldâne vel müdüne vel kurâ dayyikati alâ hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE allâhümmecal aleyhid dünyâ edıkı min halkıhil hâtemi alel esbeı ve nüfiha fis sûri fecema'nâhüm ceman allâhümme hayyır SEVAL BINTI NURIYE hattâ yercia ilâ zevcetihi KENAN IBNI HATICE kemâ hayyıral cemelü fî aklihi vet tayru fî vikrihi vel veledi alâ mehabeti ümmihi hattâ yercia ilâ beytihâ ve mekânihellezî harace ve nüfiha fis sûri fe izâhüm minel ecdâsi ilâ rabbihim yensilûn. Kâlû yâ veylenâ men beesenâ min mer kadinâ hâzâ mâ ve ader rahmânü ve sadakal mürselûn. İn kânet illâ sayhaten vâhideten feizâhüm cemîun ledeynâ muhdarûn.velâ tahvîhi ardun velâ tahvîhi dârun velâ mekânün hattâ yercia ilâ zevcetihi KEMAL IBNI HATICE ve ilâ mekânihâ allâhümme kemâ radedte yûsüfe alâ ya'kûbe ve kemâ radedte mûsâ ilâ ümmihi allâhümme yâ câmiaş şetâti yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîhi rüd SEVAL BINTI NURIYE alâ KENAN IBNI HATICE ve ilâ mekânihellezî haraca minhü vecma' şemlehâ bi şemlihi inneke alâ külli şeyin kadîr.

arkadaslar beni adim seval diyelim ve kenana uygulama yapcam dua bu sekildemi sagolun Allah razi olsun