Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim

kenzul havas

çok yararlı dualar paylaşıyorsunuz Allah razı olsun...

Guest mamay

allahümme ya bais desek olurmu ben esmaları hep böyle okuyorum bilgisi olan varmı

Tüm kalpleri mıknatıs gibi çeker

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim
kenzul havas

vakıa süresi bire birdir devamlı okumanı tavsiye ederim demişsin bende okumaya devam edecem.allahın izniyle sağol

• Like 1

ALLAH razı olsun senden kardeşimde RABBİMİN sevgisini celp etmedikten sonra ne faydası olur kulun kalbi celp olsa...

RABBİME aşık olmalı kul onun sevgisini kazanmalı onun içinde bu yola başkoymalı.......gerisi tefarruat

canım kardeşim

Şükrü abi özel günlerde okunmuyor mu? Dua olduğu için belki abdest alıp okuyabiliriz mi acaba özel günlerde de?? Okumazsak tersine döner diye endişeliyim.

Arkadaslar ben bunu sevgilimle her dargin kaldigimizda okudum ve her seferindede baristik. Anladimki barissak bile okunmasi gerekiyormus. Bunu hergun okursaniz daha cok faydasini gorursunuz. Ben imkansiz bi iliskiye tekrar basladim ve sukurler olsun ki birseyler yavas yavas rayina oturmaya basladi. Insallah sizde faydasini gorursunuz.

İnşallah dahada yoluna girer Keryneia

Mutluluğunuz daim olsun.

Bilgi verdiğin için allah razı olsun.

--- Sonraki mesaj ---

Bu dua kalpleri çekme hususunda etkili şüphesiz

başka ne gibi etkiler ediyor

bilgi ve tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen

okumayı düşünüyorum.

Valla canim bunu yaptim yapali islerim duzelmeye basladi, bi hafifleme geldi icime. Daha sakin dusunebiliyorum. Mesela bu sure icerisinde ise girdim hemde istedigimin ustunde bi ise. Is sartlari bu kadar bana uygun olabilirdi anca, ara sira yurt disina cikmam gerekiyor egitimim icin, buna bile itirazlari olmadi. Istedigim zamanda baslayabilicem ve hatta suan kaldigim evin yari fiyatina bi ev bile buldu is yerindeki kadin.