Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

alemdar kardeşim allah razı olsun kardeşim rabbim senide güzel kullarından eylesin ve hayra yaptığın tüm dualarını yüce dergahında kabul etsin inşaallah amin

şükrü ark.

şümdi ben birşey sorcam.

bunu hergün 15 kez okudum.

insanlar arasında çok sevildim.

ayrıca bir kişinin sevgisini kazanmak içinde ona niyetli okumalımılıyız.

birde gerçekten belirgin bir şekilde sana karşı tavırlar değişti mi?

alemdar kardeşim niyete gerek yok herkez için geçerlidir ya ben faydasını görmesem zaten yazmazdım her şey zaman sabır zaman geçtikçe sen anlayacaksın zaten ama kardeşim günahlardan uzak durmamız gerek elimizden geldiği kadar bide inanmamız gerek inanç olmazsa zaten okumaya gerek yok olmaz sen allaha sığın okumaya devam et kardeşim allaha emanet olun

Guest elma şekeri

şükrü arkadaşım ben bişey sorabilir miyim? benim sevdiğim uzakta ona da etkisi olur mu okusam????

--------------------

yani beni göremiyor :(

Guest reyhan2735

şükrü kardeşim bugün bizlerle paylaştıgınız duayı bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

arkadaşım çok güzel bir dua paylaşım için teşekkürler ama arapçasını bilen varsa paylaşabilirmi onu okumak daha doğru allah herkesin dualarını kabul etsin inşallah...

livanur kardeşim bende arabcası yok onun için yazamıyorum elma şekeri kardeşim kardeşim uzakta olmaz seni görmesi lazım reyhan kardeşim hangi duayı sordun

Guest cianni

Kardeşim senden bi ricam olcak...uzakta oturan eski kız arkadasıma cok yanlış hareketler yaptım ve şimdide canım sıkılıor.benden nefret edior...kendimi affettirmek istiyorum.hanii bi sebeb olsa.buna zemın hazırlayacak dua ya da esma var mı?çünkü benımle aynı yerde bıle oturmak istemiyor...teşekkur ederım

Guest reyhan2735

kac sattir bakıyorum bulamadım.size sormuştum haksızlık içinde okunurmu ve adaletin yerine gelmesi için demiştim.

Sağolun cnm ama ben size başıma gelen bir şeyi anlatayım.Ben sanırım bu tarz bir duayı denedim ama ondan sonra yaşı kaç olursa olsun bir sürü kişi bana başka gözle bakmaya başladı.Şimdi geçsin diye dua ediyorum,yani iyi düşünelim sadece hoşlandığımız kişiyi değil yaşı kaç olursa olsun veya yakınlığı ne derece olursa olsun tüm karşı cinsi çekiyor bu tarz dualar..