Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

aynur67 kardeşim

el cebbar:bu ismi şerifi okuyana bütün insanlar bağlanır itaat eder kimse okuyana kötü gözle bakamaz herkeze heybetli görünür

el kahhar:okuyanın kalbinden dünya sevgisi çıkar okuyanın maddi ve manevi bütün düşmanları helak olur kimse okuyana tazzik uygulayamaz herkez ondan korkar

el fettah zikrini okuyana tüm hayır kapıları açılır hiç bir şekilde darlık ve sıkıntı çekmez neye yönelirse yönelsin cenabı allah ona başarı kapılarını açar

el latif:bu ismi şerifi okumak bütün bela musibet ve sıkıntıları kaldırır kalpleri çeker şerleri hayra çevirir

buna göre siz karar verin

bur kardeşim izin olayına çok sevindim kalpten ve inanarak dua allah katında her zaman değerlidir allaha emanet olun

ben ramazan ayında başladım ve hala devam ediyorum çalıştıgım gün çekemiyorum .haftada 2 gün sadece.onun dışında hergün çekiyorum .çektigim tesbihler şunlar

ya vedud 400

ya cebbar 206

ya rahim 298

ya kahhar 306

ya melik 90

ya vekil 66

ya aziz96

ya mümit 490

ya müntakim 630

lailahe illalahül kuddus 170

salavatı tefriciye 21

hümeze suresi 21

Guest Yeni Ruhlar Dükkanı

Arkadaşlar,çok dardayım bu tarz duaya çook ihtiyacım var ama her sayfada duaya ayrı birşey katılmış,herkez birşeyler eklemiş,şükrü arkadaşımızda sağolsun çok munis,yumuşak bir yapısı olduğundan olumlu yaklaşmış oda olur öylede olur gibi cevaplar vermiş (30 sayfa okudum sabrına hayran kaldım hakikaten yardımcı olmak istiyor yürekten Allah Razı Olsun) Biri Allah Rızası için toparlasada bu akşam başlasam.Çok daralıyorum her işim ters,herkes üstüme üstüme geliyor.Biran evvel başlamam lazım.Yardımcı olanlara şimdiden Allah Razı olsun diyorum.

Valla her sayfada ayrı ayrı şeylr sorulmuş.Şükrü abininde yardımı ile anladığım ; niyet yok sayı yok abdestli okumanızda fayda var.Günlük istediğiniz ve okuyabilidğiniz kadar okuyun.

Guest Ceroş

Allah razı olsun. Hemen deneyeceğim.

Guest behiyepolat

merapa arapça hangi dua yazarmısınz lutfen

tesekür ederim hepinizden Allah razi olsun hepinizin dualarini rabim kabul buyursun