Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest LuCiuS

salih amelle Azrail'e teslim olmayı dileyen arkadaşlara bir hatırlatma yapmak istiyorum : TÜM kalpleri çeker istediklerinizi değil bu formülün tahrip edilmiş halinin getirisidir orjinalini paylaşmam kusuruma bakmayınız selametle...

:):):):):):):):):):)

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a'mali ve ef'ali muntemiren bikudretike fi ahvali ğaliben ala emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi.

ben de yazıyı görünce aynen Bismillahirrahmanirrahiym dedim şükrü abi :)

:)Ya Ne Desem Boş Yazıyorlar İşte Madem O derece Ustasın Sen Yazda Millet Doğrusunu Okusun

ne demek ıstemıs vallahı tam anlayamadım :)) tahrip edılmıs hali ne yahu ??

Valla Ne demek istemiş takılıyor kafasına göre oda kendince madem eksik tamamını yaz bende öğreneyim :)

Guest Kevser35

Ya arkadaşlar niye bu kadar takıyosunuz anlamıyorum insanız elbetteki hata yapabiliriz. Ameller niyetlere göredir. 76 sayfa yazı var hala hata diye tutturuyorsunuz. Okumak isteyen okusun insanlarında kafasını karıştırmayın dua gerçekten çok etkili okuyunca zaten anlarsınız bir harfin peşine düşeceğinize duanın faziletlerinden yararlanın. Etkisini görenlerde yazsın buraya.

--- Sonraki mesaj ---

salih amelle Azrail'e teslim olmayı dileyen arkadaşlara bir hatırlatma yapmak istiyorum : TÜM kalpleri çeker istediklerinizi değil bu formülün tahrip edilmiş halinin getirisidir orjinalini paylaşmam kusuruma bakmayınız selametle...

Bu duanın aynısı kenzül havas kitabında var ben ordan da baktım birebir aynısı. Ayrıca madem doğrusunu biliyorsun paylaş, ortaya bi taş at kırk akıllı çıkaramasın. Paylaşmayacaksan da kimsenin kafasını karıştırma.