Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest minör

Ben bu duayı Şükrü Bey'in verdiği şekilde okuyorum. Hatta sabah namazı ve yatsı namazının arkasından devamlı okuyorum. Faydasınıda gördüm. Allah razı olsun kendisinden şu ana kadar verdiği hiç bir dua da eksiklik görmedim.

Guest naile

Rabbim razı olsun abi ben de faydasını görüyorum

Guest ßoηíطoη ♥

Allah razı olsun.. çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz... teşkkrler ...

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

emeğinize sağlıkk....

Net bi cevap rica ediyorum. Okuyanlardan ve okumayı bırakanlardan. Bu duayı okuduk çok güzel tamam. Peki bıraktığımızda etkisi de geçiyor mu? O halde kendi kendimi kandırmış gibi hissedicem. Ya Vedud ism-i şerifinin duası da vardı önceden bu sitede, onu okuduk ve sevildik diyelim (sadece aşk anlamında değil) okumayı bıraktığımızda tesiri de geçecek mi? Yani bu da kendini kandırmak olur o halde, huzursuz ediyor bu beni. Gerçek bi sevgi olmayacak o halde bu öyle mi? Bir sorunun halledilmesi için okunması çok güzel ihtiyaç orda kesin var. Fakat sorduğum durumlarda ne olacak? Gerçekten merak ediyorum. Bilgilendiren olursa memnun olurum. Hayırlı günler.

(Önceden böyle bir soru cevaplandıysa kusura bakmayın lütfen. Her sayfayı okuyamadım. Okuduğum sayfalarda da rastlamadım)

Guest mehmet.

şükrü abi sen bu uygulamayı yapmış olmalısın çünkü ben daha bu foruma üye bile değildim ama nezaman şükrü abinin profilini görsem insan olarak çok iyi biri olduğunu hisseder ve gülümserdim:) üye olunca hemen senin tüm konularını incelemiştim:) saolasın abim mıknatıs gibisin vallaha da,ben de uygun olunca yapacağım bu uygulamayı

Allah Razı Olsun Mehmet Kardeşim Sağolasın oku fayda bulursun inşaallah

yeşil2 kardeşim ekmek bile yerken çiğnemeden yutamayız demek istediğim emek harcamadan bişey elde edemezsin