Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Guest cianni

ben zaten baskalarını ceksın istemiorum...eskiyi dondurmeye calışıorum.bide onlarla ugrasılmaz

Guest adore

Ben de hergün okuycam,teşekkür ederim.

Sevgiler..

Guest leave alone me

Allah c.c hayrını kabul etsin. çok güzel paylaşım. inşallah okuyan kardeşlerimiz çok net faydasını göreceklerdir. selam ile

cianni kardeşim namaz kılıyormusun bilmiyorum ama eyer 5 vakit namaz kılar her namazın arkasındanda bu duayı okur bunada bir ay kadar devam eder kız arkadaşının yanına gidersen sana yapacağı ancak naz olur inan bana merve kardeşimde benim yaşayıpta güldüğüm olayları yaşamış belli allaha emanet olun ,leave alone me kardeşim allah razı olsun sağolasın

Guest bambara
Sağolun cnm ama ben size başıma gelen bir şeyi anlatayım.Ben sanırım bu tarz bir duayı denedim ama ondan sonra yaşı kaç olursa olsun bir sürü kişi bana başka gözle bakmaya başladı.Şimdi geçsin diye dua ediyorum,yani iyi düşünelim sadece hoşlandığımız kişiyi değil yaşı kaç olursa olsun veya yakınlığı ne derece olursa olsun tüm karşı cinsi çekiyor bu tarz dualar..

Merve arkadaşım,senin okundugun duayı paylaşabilirmisin?teşekkürler.

bu duanın anlamını bilmiyorum ama yıllardır okuyorum ve çok faydasını gördüm bu dua hergün okunduğunda ne şekilde olursa olsun kalpleri celp eder bu dua okunduğunda bozulan bütün işler allahın izniyle yoluna girer mükemmel derecelere vasıl olur okuyan .muroy sevgili kardeşim maddi sıkıntılar için vakıa süresi bire birdir devamlı okumanı tavsiye ederim

ya arkadaşım mükemmel derece derken ne kastettin açıklarmısın takva anlamında derece diyosun sanırım merak ettim

Guest mavis84

Bu guzel paylasim icin tsk.

karışık kardeşim her yönden allahın izniyle mükemmel olursun mavi kardeşim allah razı olsun

sağol kardeşim ben bir kaç gündür namazların arkasından okumaya başladım Allah kabul etsin inşallah

birde şükrücüm sen çok güzel konular paylaşıyosun günlük vird olarak neler yapıyosun yazabilirmisin ben konularını takip etdim ama sen toparlar yazarsan çok sevinirim

sevgili kardeşim ben biyere bağlı olduğum için gizli zikirlerim var ama genede ya vedud ya fettah la ilahe illallah bunları çok çekerim namazların arkasından okuman çok güzel devam eder bırakmazsan beni daha iyi anlayacaksın allaha emanet olun