Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

şükrü bey merhaba sadece bu konuyla ilgili size sormak için üye oldum.ben bir kaç gündür sizin 10. sayfada verdiğiniz allahümme ya camian....diye devam eden duayı okuyorum araştırdım ali imran suresinin 9. ayetiymiş dediğiniz şekilde okuyorum ancak bugün araştırma yaparken şuna kafam takıldı havas olayına girmek istemiyorum farkında olmadan da olsa havas uygulaması yapmak istemiyorum kimseye bu verdiğiniz ve benim okuduğum allahümme ya camian....beyni ve beyne... havas uygulaması mıdır acaba çünkü ayetin başına allahümme gelmiş ve sonuna beyni ve beyne eklemiş isim söylüyoruz falan havas uygulamasımıdır acaba en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum ona göre devam edeeğim yada etmeyeceğim. teşekkürler şimdiden.

şükrü bey ben hala cevap belkiyorum girmiyosunuz galiba bilen bi arkadaş da cevap verebilir arkadaşlar bu allahümme ya camian....beyni beyne ... havas uygulamasımıdır?

Gökyüzüm aynı durum bende de mevcut.. bazı duaları okuduğum zaman diliminde acayip korkuyorum 3 harflilerden:( bende bu duayı arasıra okurum.. bırakınca işler sarpa mı saracak şimdi???

--- Sonraki mesaj ---

şükrü ark.

şümdi ben birşey sorcam.

bunu hergün 15 kez okudum.

insanlar arasında çok sevildim.

ayrıca bir kişinin sevgisini kazanmak içinde ona niyetli okumalımılıyız.

birde gerçekten belirgin bir şekilde sana karşı tavırlar değişti mi?

günde 15 kez kaçgün boyunca okudunuz da etkisini gördünüz???

şükrü bey merhaba sadece bu konuyla ilgili size sormak için üye oldum.ben bir kaç gündür sizin 10. sayfada verdiğiniz allahümme ya camian....diye devam eden duayı okuyorum araştırdım ali imran suresinin 9. ayetiymiş dediğiniz şekilde okuyorum ancak bugün araştırma yaparken şuna kafam takıldı havas olayına girmek istemiyorum farkında olmadan da olsa havas uygulaması yapmak istemiyorum kimseye bu verdiğiniz ve benim okuduğum allahümme ya camian....beyni ve beyne... havas uygulaması mıdır acaba çünkü ayetin başına allahümme gelmiş ve sonuna beyni ve beyne eklemiş isim söylüyoruz falan havas uygulamasımıdır acaba en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum ona göre devam edeeğim yada etmeyeceğim. teşekkürler şimdiden.

Ben havas ilmi uzmanı değilim ama bildiğim kadarıyla cevap vereceğim.

Havas uygulamalarında hadimlerden yardım alınıyor.Yani bir ayeti ve esmayı belli sayılarda okumak havas uygulaması diye geçmiyor diye biliyorum.Neden derseniz namazda belli kelimeleri 3 defa okuyoruz mesela havas mı oluyor?Hayır.

Bu nedenle vefk hazırlama olsun, ayetlerin hadimlerinden yardım almak olsun, yıldız haritası, burcu vs ye göre esma hazırlanması olsun bunlar havas ilmi çerçevesinde diye düşünüyorum ben

Sabrına sağlık şükrü kardeş.

Bu konuyu da bitirdim..

Foruma ilk katıldığımda 57 tane konu açmış gözüküyordun.

Şimdi 56 ya düşmüş.Sildiğin konu mu oldu acaba.

sa. arkadslar ne olur banada dua edın caresızım :( sevdgımın o kızdan en kısa zamnda rabbımın ıznı ıle yarındanda yakın zamanda cok sıddetlı bır sekılde sogup bana delıgıbı bın psman olmus ve bana asık olmus olarak gelmesı ıcın dua edrmısnz ? allah rızası ıcın ınsallah yarndanda tez vakıktte delı gıbı pısmn olur bana yaptıklarından cok pısman oldugunu soylerrrr o kızdan hemen ayrılır aılesı o kızı ıstemzz :( (adı irfan )

havas çok ayrı bir şey arkadaşlar. şimdi kaynak bazen kenzül_havas yazıyor ama uygulamaya bakıyorsun. sonuçta sen isteğini " hayırlısıyla diye niyetinde belli ediyor ve elini Allah a açarak dua ediyorsan" havas olsun olmasın sen Allah a dua ediyorsun. Başka şeyden medet ummuyorsun. Ama ben şu tılsım, vefk ...vb bunlara karşıyım. Çünkü bunlarda ruhani varlıklar kullanılıyor. Ve benim görüşüm melekleri ancak Allah yönlendirebilir. Hadim diye adlandırılan varlıkları siz düşünün artık. Bu yüzdende yalnızca Allah a dua edin.

Allah(c.c.) razı olsun kardeşim bu aralar çok ihtiyacım var. İnsanlara karşı iyi intiba bırakmam gerekiyor.

bu duayı bende okumustum bi aralar ve gercekten etkılı dikkatler üzerinizde oluyor,,,