Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

ben de okumaya başlayacağım arkadaşlar genel niyet edeceğim şahsa özel değil. bakalım hayırlısı. yalnız ilk sayfadakini okuyorsunuz arkadaşlar arada farklı şekilleri yazılmış.

ilk sayfadakini mi okuyorsunuz diye soracaktım eksik yazmışım hangisini okuyorsunuz

Bir haftadir gunde sadece bir kere okuyabiliyorum ama iltifat yagmurlari basladi. Okuyun hakkaten etkili. Insallah daha cok okuyacagim. Bir de bazi kimselere birileri falan gorunmus galiba. Ya bana gorunmuyor kimse gayet de rahatim masallah.

• Like 1

Arkadaslar duayı Allah ıcın yapın ısınız yoluna gırmesı ıcın yapıyorsanız avucunuz bos kalır yanı samımı olun derım herseyı veren alan sadeceAllah ..

arkadaşlar bütün sayfaları okudum şimdi bir şey sormak istiyorum şükrü abide buralarda olursa cevaplarsa sevinirim.

1.sayfadaki ya bais duasıyla 10.sayfadaki allahümme ya camian duasını beraber okumak etkiler mi? yani sadece birini mi okumak daha iyidir?erkek arkadaşım için niyetlenip okumak istiyorumda...

Cevap verebilecek yok mu

arkadaşlar?hangisi okumam

daha dogru olur?

:( ............

ben de okumaya başlayacağım arkadaşlar genel niyet edeceğim şahsa özel değil. bakalım hayırlısı. yalnız ilk sayfadakini okuyorsunuz arkadaşlar arada farklı şekilleri yazılmış.

arkadaşım siz okunuz mu?bende sorularıma cevap verecek birini bulamadım:(

kimse yok mu yaaaa cevap verebilecek arkadaşlar?............:(

Şükrü abi 79.sayfada paylaştığınızla 1.sayfadaki arasında farklılık var

hangisini okuyucaz