Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

Bin kere derken heralde komple okuyayım demiyorsun sadece ya bais seklinde diyorsun

günlük bir kere yeter bes vakit namaz sonrası okunursa etki cok artar baska amaca okunmaz

o dau ve salavatı okuduğumda üzerime yağmur damlası gibi musibet yağıyor,okuduğum günün sabahına mutlaka önemli bir olay oluyor.onlardan birisi mıknatısul ediyye adlı duadır ki mecmuatul ahzap ta var,diğeri bir salavat.Bu salavatı söylemiyorum çünkü her okunanın etkisi herkeste aynı değildir,onun için genelleme yapamam.

ama size tavsiyem abdulkadir geylani hazretlerine ait olup onun torunlarından olan fadıl ceylani(geylani)nin neşrettiği salavat kitabındaki salavatları okuyun.daha önce hiçbir yerde bu salavatlar yayınlanmamıştır.gerçekten ben tesirini gördüm.kitabın ismi evradı şerifeler.bu salavatlar abdulkadir geylaniden ümmete bir hazinedir,okuyun devam edin faydasını görün.

Bunu bir kere okumak yeterli bence cok etkili bir dua gercekten mıknatıs gibi oluyorsunuz ben okumuyorum bıraktım çünkü arkadaslarıma telefonlara yetişemiyorum insanlar cok fazla üstüne düşüyorlar resmen bir dk bile rahat bırakmıyorlar

şükrü abiye soruyorum bende bu duayı okudum gerçekten etkili yalnız peygamber efendimizin hadislerınde gecen Kim, insanların kalbini çekmek için kelamın kullanılışını öğrenirse, Allah Kıyâmet günü, ondan ne farz ne nâfile hiçbir ibâdetini kabul etmez. ben cok inançlı biriyım ve açıkçası bazı konular hakkında ayrıntılı bilgim yok bu peygamber efendimizin hadisi bizim okuduğumuz nee ** acıklarmısınız..

günaha giriyormuyuz

Icinizde bu derece günaha girme korkusu varsa bu kadar hassasanız okumayın duanın acıklaması sayfalarda var önce okuyun

• Like 1

neden kızıyorsunuz ben sadece peygamberımızin hadısını görence öğrenmek istedim hadislerınde açıklamaları vardır neye gırıyor hangilerını kapsayor öğrenmek istiyorum bilen varsa kızmadan açıklarsa sevinirim

• Like 1

Bu dua ile ilgili başka bir yerde eksik olan bir yer olduğunu okudum. Gerekli olan yeri konuyu açan düzeltmiş. "en tecaleni menüten" den sonra "ila a'ğmali ve efali müntemiren bi kudretike fi ahvali ğaliben" gelmesi gerekiyomuş. Yani şöyle olacakmış.

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila a'ğmali ve efali müntemiren bi kudretike fi ahvali ğaliben emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

Buna ne diyorsunuz ? Yazdığınız kaynağa tekrar bakar mısınız acaba ? doğrusu bu mu ?

• Like 1