Jump to content
şükrü34

Tüm Kalpleri Mıknatıs Gibi Çeker

Recommended Posts

dargın oldugun kişiyle barışmak için okunabilirmi ?

• Like 1

Merhabalar , Şükrü beyin paylaştığı dua ( mıknatıs gibi çeken) ne zaman etkisini göstermeye başlar ...bilen var mı ? ve ben namaz kılmıyorum fakat abdestli okuyorum umarım bir faydası olur..

Şükrü kardeşin verdiği bu duayı Ben okudum. İnanarak okudum tabi. Gerçekten de dediği gibi.

• Like 1

Eliföz biriyle barışmak için mi,işlerin düzelmesi içi mi okudun?kaç defa okudun etkisi hemen oldu mu?

ornegin bu tarz okumalar ben okudugumda ters tepki ediyor neden bilmiyorum sevgi olmakda soguma oluyor...

bide boyle dualar okurken hani insanlar bizi seviyor ya ozaman onlarin iradesini idare etmek gibi bir sey oluyor sirf dua okudum diye insanlarin sevmesi biraz garip. sahte sevgi gibi geldi nedense bir anda.

belkede yalnis dusunce....

ornegin bu tarz okumalar ben okudugumda ters tepki ediyor neden bilmiyorum sevgi olmakda soguma oluyor...

bide boyle dualar okurken hani insanlar bizi seviyor ya ozaman onlarin iradesini idare etmek gibi bir sey oluyor sirf dua okudum diye insanlarin sevmesi biraz garip. sahte sevgi gibi geldi nedense bir anda.

belkede yalnis dusunce....

Belki temelde bu sekilde dusundugunuz icin farkli tepki goruyorsunuzdur ben ise soyle dusunmeye calisiyorum bizler bi yandanda enerjisel varliklariz ve belli bir auramiz var bu sekilde dualar okuyunca dengeleniyor...insallah oyle oluyordur:)

Eliföz biriyle barışmak için mi,işlerin düzelmesi içi mi okudun?kaç defa okudun etkisi hemen oldu mu?

İşlerim düzelsin diye okudum hem sevgi saygı gördüm hemde hayır diye gördüğüm bir işin hayır olmadığını anladım

Bu duayı 1.5 aydır her sabah 1 defa olmak suretiyle okuyorum. Gerçekten etkili bir dua. İnsanların bana yaklaşımı değişti. Daha önce konuşmadıgım insanlar bile benimle konuşur isteklerimi yerine getirir oldu. Fazlasıyla etkili.