Jump to content
Sign in to follow this  
bernabp

Tekinsizlik Kurbanı Carlisle Ailesi

Recommended Posts

[TABLE=width: 99%]

[TR]

[TD=colspan: 2]Tekinsizlik Kurbanı Carlisle Ailesi

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]ALLISON.JPG

Tekinsizlik olayı yüzünden huzuru kaçmış olan Carlisle ailesine emlakçılık şirketi şeytan çıkarıcı bir papaz önerdi. Ev sahibesi Allison MARSHALL, sabaha karşı 4 sularında deneyimlediği bir dizi paranormal hareketlilik ve tekinsizlik yüzünden dört çocuğunu alarak (Mardale AVE.,Raffles’deki) evinden ayrılmak zorunda kaldı. Şimdi annesi Lesley WHITEWICK’in evinde kalıyorlar.

Bu sorun 2007’de sıcak bir Ağustos günü evde misafirlerinde bulunduğu bir sırada başlamıştı. İlk partide havada uçuşan eşyalar arasında; bir köpek kemiği ile saç fırçası bulunuyordu. Bir saat kadar sonra bardak dolabından bir bardak fırlayarak Allison’u sırtından vurdu. Yarım saat sonra bir su bardağı durduğu yerden hoplayarak tavandaki vantilatöre çarptı. Bunu çok geçmeden, raftan kalkan bir bardak koridorun duvarında parçalandı ve sıvıyı kaldırdı.

“Bu şekilde olaylar 4 gün sürdü. Özellikle geceleri evde bulunmak çok sıkıcı oluyordu. O eve bir daha dönebilir miyim, bilmiyorum. Aslında tam bize göre bir evdi orası: Anneme çok yakındı ve gerektiğinde çocuklar için annemden hemen yardım alıyordum..” diyordu Allison.

Allison’un annesi ise kızının açıklamalarına şunları eklemeden edemiyordu: “Gündüzleri eve gidip bakıyorduk ve kapatarak çıktığımız kapılar açılmış, bazı eşyalarında yeri değişmiş oluyordu. Aslında Allison’un evini terk etmesini istemiyorum ama o özellikle geceleri o evde bulunamayacak kadar korkmuşa benziyor. Tekinsizlik olayından başka bir şey değil, bunun başka bir açıklamasını ben düşünemiyorum.”

Ev sahibi durumunda olan Carlisle Housing Association yetkilileri de Allison’a bir duru görü medyumunu önermişti. Eve gelen medyum, evin içinde pijamayla dolaşan bir hayalet çocuk saptadı.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right](KAYNAK: Psychic News, Nov.03’07)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...