Jump to content
Sign in to follow this  
bernabp

At Sırtında Hayalet Askerler

Recommended Posts

[TABLE=width: 99%]

[TR]

[TD=colspan: 2]At Sırtında Hayalet Askerler

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]presston.JPG

1648 Ağustos ayında yapılan kanlı Preston Meydan Savaşı alanının yakınında bugün bir gece kulübü bulunuyor. Yörenin hipno terapistlerinden David TAYLOR, adı geçen savaşın yıldönümü münasebetiyle burada bir “ruh kurtarma çalışması” yapmaya karar vermişti. D.Taylor’a göre, o savaşa katılanlardan hiç değilse bir kısmı hala orada teşevvüş içinde öldüğünün bile farkında değildi. İşte bu durumda olan varlıklara yardım amacıyla böyle bir çalışmayı düzenlediğini gazeteci Melanie WALLWORK’a anlatıyordu deneyimli hipnotizör.

David TAYLOR, çalışmasına başlamadan önce gece kulübünün sakinlerini arka odalardan birine aldı. Bu gözlemci ve izleyiciler arasında birkaç tane medyum da vardı. Gözlemci ve medyumlardan bu çalışmanın amacını niyetlerine almalarını ve içinde bulundukları odanın kapısını da savaş alanına açılan bir geçiş yeri olarak tasavvur etmeleri rica etmişti.

İzleyicilerin arasında gazeteci Melanie WALLWORK da vardı ve çalışmanın sonunda, belirtilen kapının yakın çevresinde hem ısı düşmesini algıladığını, hem de odanın içinde bazı “ışıklı küreler”(orbs) kamerasıyla çektiğini belirtti. Başka izleyiciler de bu kürelerden bir kaçını görmüştü. Medyumlardan Karen BUTLER ise, at sırtında cengâverlerin naralar atarak kapıdan içeri girdiklerini gördüğünü anlatmıştır. Bu arada D. TAYLOR da, çalışmaya başlamadan önce belirttiği gibi, bu bedensizlerden bazılarına öte âleme geçmeleri konusunda yardımcı olabilmişti.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right](KAYNAK: Psychic News, Oct.06’07)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...