Jump to content
Sign in to follow this  
bernabp

Ölmüş Baba Yıllar Sonra Kızına Göründü

Recommended Posts

[TABLE=width: 99%]

[TR]

[TD=colspan: 2]Ölmüş Baba Yıllar Sonra Kızına Göründü

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2] İngiltere’de yayınlanan Daily Mirror’da çıkan bir habere göre, 14 yaşındaki Marie bir gece uykudan aniden uyanmış ve yatağının ayak ucundan kendisine tatlı tatlı tebessüm eden bir adamın hayali ile irkilmişti.

 

Halen 51 yaşında ve İngiltere, Middlesbrough’da oturan Marie’nin o gece güçlü çığlığı üzerine bitişik odada yatan teyzesi Sally koşarak gelmiş ve Marie’nin gördüğü şeyin rüya olduğunu söyleyerek onu sakinleştirmeye çalışmıştı. Ama Marie gördüğü şeyin kesinlikle rüya olmadığı, onun bir hayalet olduğu konusunda israr etmişti, sakinleşene kadar .

Marie 14 yaşındayken gördüğüne emin olduğu şeyin, daha annesinin karnındayken vefat etmiş babası olduğunu bilmiyordu ve o olay , babasının vefatından sonraki ilk görüşmeleriydi. Marie büyüdüğü zaman , babasının annesi Mary’nin eski kocası olduğunu öğrenmişti. Mary 4 aylık hamileyken onlar ayrılmıştı. ‘’Sally teyzemi çok seviyordum, bana çok iyi davranırdı ve 14 yaşındaki o olaya kadar yaşamımda acayip bir şey olmamıştı.’’ dedi. Marie 40’lı yıllarında bir vesile ile olayı yeniden anımsadığında , o gece gördüğü hayaletin, dişlerinin görünümünün çok etkileyici olduğunu ve omuzlarından aşağısının görünmediğini Daily Mirror’dan gazeteci Monica Cafferky’a açıklamıştır.

Annesi ise ilk önceleri , Marie’nin gördüğü hayaletin 2 Dünya Savaşında ölen amcalarından Bob olabileceği tahmininde bulunuyordu. Sally teyze Bob amcanın resmini Marie’ye gösterdiğinde ; Marie o gece gördüğü hayaletin o olmadığını derhal söylemişti. Bunun üzerine annesine tekrar dönüldüğünde ; annesi göz yaşları arasında o hayaletin Marie’nin babası David Turely olduğunu , gerçek babasının da o olduğunu ifade etmişti.

Yıllar sonra Marie , durumu irdelemek için bir durugörü medyumuna başvurduğunda ; medyum Marie’ye ‘’David’’ adında bir ‘’bedensiz’’ ile bağlantı kurduğunu ve kendisine bir notu olduğunu söylemişti : ‘’ Marie’yi o gece korkuttuğum için üzgünüm . Ayrıca , ona lütfen iletin ; arka odada fotoğraf kutuları içinde bulabileceği bir fotoğraf var.’’

Bu not üzerine Marie babasının ailesini bulur. Akrabalarından yeğeni olan George aracılığı ile, babası David’in ( yukarıda kullanılmayan bir odada) eski bir resim olduğunu öğrenir ve fotoğrafa ulaştığı zaman , 14 yaşındayken o gece gördüğü hayaletin babası olduğuna iyice kanaat getirir. Ondan sonra , birkaç kez daha Marie’nin babası ile görüşmesi olmuştu…

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2, align: right](KAYNAK: Psychic News, June.23’07)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...