Jump to content
Selene

Bir Malın Satılması için

Recommended Posts

Konuda çokarkadaşın sorusu cevapsız kalmış

Uzaktaki malınsatılması için

Satacağınızmalınızı gözünüzün önüne getirerek satılmasına niyet ederek

Ya Allahu Ya Bais Ya Fettahu Ya Nafi

İsimlerinizikr edenler kısa zamanda malını satar inşallah

Ayrıca aynışekilde karınca duasını veya tövbe süresinin son iki ayetini de okuyabilirsiniz

• Like 1

Konuda çokarkadaşın sorusu cevapsız kalmış

Uzaktaki malınsatılması için

Satacağınızmalınızı gözünüzün önüne getirerek satılmasına niyet ederek

Ya Allahu Ya Bais Ya Fettahu Ya Nafi

İsimlerinizikr edenler kısa zamanda malını satar inşallah

Ayrıca aynışekilde karınca duasını veya tövbe süresinin son iki ayetini de okuyabilirsiniz

omerr kardeşim için güncelliyorum.

• Like 2

Sonuç alan varmı diye soran arkadaşlara...Satmak istediğimiz bir arsa vardı.Arsanın tapusunu elime aldım ve 11 gün boyunca 7 defa Şahmeran duasını okudum üstüne.Kısa sürede çok güzel bir fiyata satılmıştı.Umarım sizlerede faydası olur.

• Like 1

Aytaşı verdiğin isimleri arapça yazmasak ve normal kalemle yazsak olmaz mı birde fiyatı şu olsun diye niyet edebilir miyiz

arkadaşım ben hocalık iş yaptırdım.buna ne düşünürsünüz bilmem ama çok sıkıntıdaydım.birilerine kötülük yaptırmadım tam tersi dükkanımdaki kiracım tam 3 yıl hayatımı mahvetti ve benim dükkanımın rızkını bağlatmış.alın terimle aldım o dükkanı kimseyede yar etmem.oğlum için almıştım.malesef oğlumda benimle beraber sıkıntı çekti.oğluma bunu yapmaya hakkı yoktu ama şimdi kendiside çok sıkıntıda.çok canım yandığı bir gün onun niyetine 1000 tebbet okudum hapise girdi.çıktı şimdi

ama oranın nasıl bir yer olduğunu gördü.rabbim çok büyük bildiğim tek şey bu

ferdane hanım, bizde iş yerimizi saatamıyoruz inanın tahmin edemeyiyeceğiniz kadar zor durumdayız..aylardır okumadığım dua ayet kalmadı..son noktaya geldik her an haciz işlemleri başlayacak ..lütfen yardım edin çok rica ediyorum..yardım aldığınız hocaya beni ulaştırırsanız minnettar olurum..