Jump to content
L_e_RZ_a_N

Slm arkadaslar bana erdal demirkiranin 'yalniz aptallar 8 saat uyur 'kitapi lazim

Recommended Posts

Bence okumadan önyargılı olmaa....

Hikaye anlatımlı süper bir kıtap....Bütün filozoflarııı neden bukadar başarılı oldugunu anlatan aladdin sihirli lambasından dolastıran bir kitap :)

Başlığı hakaret kokuyor hemen hepimize daha başlıkta hakaret etmiş bile... :wallbash:

Bence okumadan önyargılı olmaa....

Hikaye anlatımlı süper bir kıtap....Bütün filozoflarııı neden bukadar başarılı oldugunu anlatan aladdin sihirli lambasından dolastıran bir kitap :)

Kitabın içeriği güzeldir, doğru ama

Günde 8 saat uyuyan herkes aptal mı yani.:nea:

Sansasyonel bi girişim için farklı bi üslup kullanmış o kadar.Bu da okuyucuları 2`ye ayırıyor.

Önyargılı kelimesini de hakedenlere iade ediyorum. x)

yewrimseniC3B6ss-1.jpg

Erdal Demirkıran - Ben Dünya'nın En Akıllı İnsanıyım

oss ve ben dunyanin en akilli inaaniyim kitaplari var bende diyer kitaplari ve chon izzonun 'olmeden once kesf etmeniz gereken 5 sirr' kitaplarini istiyorum:rolleyes:

Kitabın içeriği güzeldir, doğru ama

Günde 8 saat uyuyan herkes aptal mı yani.:nea:

Sansasyonel bi girişim için farklı bi üslup kullanmış o kadar.Bu da okuyucuları 2`ye ayırıyor.

Önyargılı kelimesini de hakedenlere iade ediyorum. x)

Kitabi okursan aslında aptallıgı ne amacla kullandıgını anlarsın derma....Orda sadece mizahı yolla dikkat cekmek ıstemiş yazar ama içeriginde 8 saat uyursan neler kaybedecegini anlatıyor...Aslında vucud içinde gereksiz bir zaman oldugunu ama böyle gelmiş böyle inanılmış yargısı oldugunu bütün filozofların 4 saat uyuyup geri kalan zamanda neler başardıgını anlatıyor....

Kitapta bir filozof masada oturur vazıyette uyuyor ve elinde hep bir demir top tutuyor...O top yere düşüp ses cıkardıgı zaman kalkıyor meselaa ve o anlık uyku bana yeter diyip şuan hayatında kullandıgın icaatlardan birini yapıyor...Yani kimse 8 saatten az uyuyup ölmüyor :) Ama fazla uyumanın ne denlii kayıp oldugunu sen zaten biliyorsundur en azından kalktıgındaki baş agrısından...

Newton,eınstein vs vs hepsi var kitapta...

Başlığı hakaret kokuyor hemen hepimize daha başlıkta hakaret etmiş bile... :wallbash:

Başlıgında hakaret kokuyor derken?

Kitabın tam adı o....?

Slm arkadaslar bana erdal demırkıranın 'yalnız ....... 8 saat uyur' adlı kitabı lazım ?? mı deseydi???

Kusura bakma lerzan aşırı yoğunluktan tarayıcıyı yaptıracak fırsatım olmuyor. Unutmuş değilim:thumbsup: