Jump to content
L_e_RZ_a_N

Slm arkadaslar bana erdal demirkiranin 'yalniz aptallar 8 saat uyur 'kitapi lazim

Recommended Posts

Guest Kavtin

slm arkadaslar bana erdal demirkiranin 'aptallar 8 saat uyur 'kitapi lazim

Selam arkadaşlar,bana Erdal Demirkıranın ''Sadece Aptallar 8 Saat Uyur'' adlı kitabı lazım

Yazım ve imla kuralı:)

Umay bir şey sorabilir miyim? Tarayıcın çöp olmadan önce, özellikle kalın kitapları nasıl taratıyordun? Güzel ve tam çıkıyor muydu? Ya bende de var tarayıcı ama kalın kitap olunca,kitap tam açılmadığı için güzel taramıyor ve de kapağı da kapanmıyor. Böyle tek sayfayı falan güzel tarıyor da kitap olmuyor.

Canım ben uğraşmam pek, küçük kardeşime veriyordum o uğraşıyordu. Yarın sorar sana yazarım inşallah. Ama şunu söyleyeyim kalın kitap olunca kenarlarda hafif kararmalar yada okunaksız/silik olan yerler olabiliyor. Eğer sorduğun buysa, bende de oluyordu.

"Ama şunu söyleyeyim kalın kitap olunca kenarlarda hafif kararmalar yada okunaksız/silik olan yerler olabiliyor. Eğer sorduğun buysa, bende de oluyordu."

Ya bu kısmı sonradan mı yazdın ben mi göremedim bilmiyorum da evet okunaksız yerler oluyor, nasıl anlatsam hani kitabı taratırken tam açamıyorum yani tam ortadan açılmıyor, açılmayınca da o iç kısımlar çıkmıyor, ayrıca kitap kalın olunca da kapakta kapanmıyor. Sanki sadece sayfa taratmaya özel gibi yazıcı

Bak bunlar gibi Zero Limit vardı bende, taratmak istemiştim zar zor birazını taratmıştım da yeri geldi aynı sayfayı kaç defa taradım en iyi haliyle bu olmuştu :)

tarama0028.jpg

tarama0027.jpg

tarama0026.jpg

tarama0030.jpg