Jump to content
L_e_RZ_a_N

Slm arkadaslar bana erdal demirkiranin 'yalniz aptallar 8 saat uyur 'kitapi lazim

Recommended Posts

Canım sayfa sayfa taratmayı denesen bendede oluyordu fakat bu kadar kötü olmuyordu. Sendeki hiç okunmayacak halde.

Guest

dünyanın en zeki adamı ünvanına sahip birinin böylesine sade bi anlatımla kitap yazması okurken beni çok sıkmıştı. kafa karıştırıcı hiç bi cümle yoktu.yastıkaltı kitabı olarak gece uyumadan önce okunur :D

Guest Cesur

wahşiye katılıyorum erdal demirkıranın sadece aptallar 8 saat uyur kıtabını okudum gayet güzel aslında dıger kıtaplarınıda ıncelem fırsatım oldu.

faakt şunu sölim gecen sene erdak demirkıranın web sitesi var ama gayri resmi oraya gırdım ve kitabınızı çok begenerek okudm falan yazdım yanlız orda başka bırı devamlı onu aşşagılıyor başka şeyler söyluyordu yorum yaapn herese sataşıyordu oan ınamayın o aptal vs vs hatat gırrersenız belkı şimdie görebılırsınız.bır insan hiç interenete bakmazmı sen bu kaadr kitap yazmışsın buz amnada insanların en çok kulandıgı şey internet hiçmerak etmıyormsun senın okurların ne yorumlar yapıyor seninkle ilgili 1hafta 2 hafta 3 hafat derken aylarca bahsettıgım şahıs erdal demirkıran ahhokında onca laf söyledi kendısı bir çıkıp demedi hop kardeşim dur ne yapıyorsun ve oraya gıren butun insanaklrı o sevıyesızle muhatap olma durumunda bıraktı ben inamıyorum dogru duzgun bır karaktere sahıp oldugunu hatat o kişi kendısı bıle olabılır dıyede çok düşündük o gun bugun gırmeıdm siteye zaten.benec iyice araştır..sen yınede.