Jump to content
Guest zeynep71

Bu Dua Dertlerinize Deva İnşallah

Recommended Posts

Guest aslimnur

çok güzel bi duaymş sağolasın arkadaşım

Guest zeynep71
peki bu duaya başlamadan önce sevdiğimle barışmak için niyet etsem olur mu?

Tabiki olur neden olmasın ama benim gönlümden geçen sizin için hayırlı ise olsun inşallah..

--------------------

ALLAH c.c. razı olsun her günmü okunacak bir defaya mahsusmu cevaplarsanız sevinirim slmlr ..

en az 40 gün ama varsın fazlası olsun ne kaybedersiniz ki kazancımızı ise allah bilir...

--------------------

Emeğine yüreğine sağlık, güzel paylaşım.. Tüm dualarını kabul etsin yüce Allah...

Amin arkadaşım cemi cümlemizin inşallah dilerim yüce rabbim den sizler için hayırlı olan her dileğin kabulüne vesile olur inşallah...

emeğine sağlık kardeşim.allah dualarnı dualarımızı kabul etsin inşallah

zeynep71 kardeşim ya atuf diye esma yok dogrusu ne acaba ben de bu gece okumak istiyorum yazdıklarını .

Guest zeynep71
zeynep71 kardeşim ya atuf diye esma yok dogrusu ne acaba ben de bu gece okumak istiyorum yazdıklarını .

YA ATUF "Ya Atuf" ismi, pek esirgeyici, merhametli ve şefkatli Allah (c.c.) demektir. Cenab-ı Hak "Atuf" olduğu için yarattığı varlıkların, çeşitli ikram ve ihsanlarıyla memnun olmasından da kendisi memnun oluyor. Allah tüm canlı kullarına sonsuz merhamet ve şefkatini ikram ve ihsanlarıyla gösterir. Allah'ım! "Ya Atuf" isminle bizlere ve tüm kardeşlerimize, senin yolunda sadaka vermeyi, hayır yapmayı ve tefekkür etmeyi nasip eyle.

Alıntıdır

Guest mavis84

Allah razi olsun kardesim:)

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim bu tertip yatsı namazından sonra yapılacak.Önce tövbe,sonra hamd daha sonra selavat 7 şer kere daha sonra,

Besmele ya fettah 66 kere

Besmele ya vehab 66 kere

Besmele ya vedüd 66 kere

Besmele ya rahim 66 kere

Besmele ya atuf 66 kere

Besmele ya rauf 66 kere

Besmele ya allah 66 kere

(Besmele her seferinde 1 kere)

Arkasından Besmele çek ve 66 kere Lailahe illa ente sübhaneke inni küntüm minezalimin okunacak.

Besmele çekilecek ve...

Yarabbi ufuğumu aç,her tuttuğum işi kolay getir.Her başladığım işte muvaffakiyet göster.Her korktuğumdan emin et,her umduğuma nail et,sonumu hayır eyle.Amin.

Bu duayı bir arkadaşım verdi her tuttuğu dilek kabul olmuş ama yine aynı şey inanarak ve kabul olacağına emin olarak yapılacak.Bu duadan edilirken ve sonrası konuşulmadan yatılacak.Dilerim dualarınız kabul olur banada bir allah razı olsun dersiniz inşallah.

allah razi olsun canim ve allah seni butun sikintilardan dertlerden kurtarsin

Guest derya_75

Slm Zeynep 71,ya benim merak ettiğim yatsı namazından sonra yapılacak demisin,yatsı namazımı kılacağız yoksa yatsı namazı kılınma saatinden sonramı yapılacak?hamd süresi okunacak değilmi?bir de önce tövbe demisin nasıl söylüyoruz? açıklama yaparsan sevinirim,teşekkürler.

ben de az önce okudum verdiğin bu güzel duayı canım. teşekkürler. Allah senden razı olsun. Allah hepimize hayırlar nasip etsin inşallah. Amin.

Guest zeynep71
Slm Zeynep 71,ya benim merak ettiğim yatsı namazından sonra yapılacak demisin,yatsı namazımı kılacağız yoksa yatsı namazı kılınma saatinden sonramı yapılacak?hamd süresi okunacak değilmi?bir de önce tövbe demisin nasıl söylüyoruz? açıklama yaparsan sevinirim,teşekkürler.

Tabiki kılmak daha güzel ama kılamazsanızda olur.

İstiğfar etmek, (estağfirullah) demektir

'El-hamdü lillâhi rabbi'l-âlemin' Hamd

--------------------

allah razi olsun canim ve allah seni butun sikintilardan dertlerden kurtarsin

Amin inşallah cümlemizi allah c.c hakkınızda hayırlı olan tüm dileklerinizi kabul eder inşallah..

--------------------

ben de az önce okudum verdiğin bu güzel duayı canım. teşekkürler. Allah senden razı olsun. Allah hepimize hayırlar nasip etsin inşallah. Amin.

Amin inşallah allah kabul ve makbul kılsın hakkında mubarek olsun inşallah..