Jump to content
fay SAHARA

Nazara Uğrayanlar İçin Çok Keskin Bir Dua..

Recommended Posts

Selamlar

Nazara uğrayanlar kem göz ve bakışlardan, hased insanların kıskançlık hislerinden etkilenenler,nazar yüzünden işleri rast gitmeyenler için Allah c.c izniyle çok etkili bir duadır..kendinize ,çocuklarınıza,evinize,işyerlerinize kısaca nazara uğradığını şüphe ettiğiniz herşeye okuyabilirsiniz..evinize yada işyerinize okuycaksanız giriş kapısının eşiğine ve kapı üstüne üfleyin..7, 11, 19,21,41 gibi rakamlarda okuyabilirsiniz..7 gün üst üste okursanız aynı sayıda etkisi dahada hissedİlir olur. nazarını bildiğiniz hissettiğiniz kişilerle karşılaşıncada okuyun.. Allah c.c kem göz ve sözlerden hepimizi korusun Amin..

BİSMİLLAH.ALLAHÜMMEZHEB HARRAHA VE BERDEHA VE VASABEHA..

Allah razı olsun ..

"Bismillah, allahümme ezhib harrahâ ve berdehâ ve habesahâ."

MA'NÂSI:

"Allah'ın bereketli ismiyle.Allah'ım! şunun gözünün keskinliğini ve

tesirini

gider ve zararını tamamen çürütüp yoket. Vereceği veya verdiği zararı

önle ve

tamamen tesirsiz hâle getir ve yok et."

• Thanks 1

serpil70 benim yazdığımın son kelimesi vasabeha..internet sitelerinde ise habeseha yazılımış.ben yazdığımı Süleyman Ateşin 20 yıl önceki baskılı bir kitabından yazdım bilginiz olsun..

ellerine sağlık Allah c.c. senden razı olsun çok güzel not aldım çok fazla nazara uğrayan birisi olduğum için okuyacağım inş.

serpil70 benim yazdığımın son kelimesi vasabeha..internet sitelerinde ise habeseha yazılımış.ben yazdığımı Süleyman Ateşin 20 yıl önceki baskılı bir kitabından yazdım bilginiz olsun..

Acaba en doğrusu nasıl,ne şekilde okumamız gerekiyor?

ben üstekini aldım gerçi sabah ve akşam fırsat buldukça nazar için adiyat süresini okuyordum bu kısa olduğu için aldım o da tam yazılmamış kısmet değilmiş okumak adiyat süresini okumaya devam edeyim

bu dua muhtesem arkadaslar mutlaka okuyun !!!!!

Faydasini yazayim ben yillar evvel akrabalarimdaydim kadin bana oyle bir bakiyordu ki sandalyemde otururken birden belimde igne batar gibi keskin agri hissettim sirtimi sandalyeye dayayamadim eve dondugumde bakarim ki koskoca sismis , hemen Yusuf Tavas linin dua kitabini arastirirken bu dua yi gordum hemen tesbih ile 100 adet okudum inanin o gun belimdeki siskinlik agrisini alip kayboldu...

• Like 2