Jump to content
Guest eminetan

Ho'oponopono Yöntemini Uygulayan Var mı?

Recommended Posts

eminetans, 10.02.2019 - 15:51 yazdı:

slm bu konuyu açalı yıllar olmuş :) o zamanlar biriyle görüşüyordum bu nedenle konuyu açmış buradaki değerleri arkadaşlarla birlikte uygulamaya başlamıştım bir süre sonra o kişi farklı yol çizdi kendine ( şimdi allahın sevgili kuluymuşum iyiki de olmamış diyorum :) ). ayrılık açısıyla bir dönem geçirdikten sonra boş durmaktansa aöf okuyaym bari dedim. ikinci sınıftayken birden kpss ye girme fikri doğdu. kırkına merdiven dayamış maddi manevi dipte olan biri olarak insan üstü gayretle bir senelik çalışma neticesinde kpss yi kazandım ve büyük bir şehire atamam oldu:) şuan 6 yıllık memurum.

atandıktan sonra uygulamayı düzenli yapamadım. şu sıralar tekrar başlamaya karar verdim

mrb, bende hep bu konuyu okuyan birisi olarak bu eminetan kim diye hep merak etmişimdir. şimdi sizin yazdığınızı görünce üye olup yazmak istedim.

konuyu o kadar güzel aydınlatmışsın ki, ben hep sizin bu yöntemle ne noktaya vardığınızı merak etmiştim. ama şimdi okuduğumda yazdığınızı aslında biraz hüzünlendim. çünkü bu yöntemi ben çok seviyorum. etkili olduğuna da çok inanıyorum. ancak bu konuya bu kadar hakim olan birisinin yıllarca uzak durması beni şaşırttı açıkçası. 

eğer yazdıklarımı okuyup cevap verirseniz biraz bu konu üzerine sizinle iletişim kurmak istiyorum. aslında sormak istediklerim var :) 

• Like 1

pudrapembe, 15.02.2019 - 21:15 yazdı:

mrb, bende hep bu konuyu okuyan birisi olarak bu eminetan kim diye hep merak etmişimdir. şimdi sizin yazdığınızı görünce üye olup yazmak istedim.

konuyu o kadar güzel aydınlatmışsın ki, ben hep sizin bu yöntemle ne noktaya vardığınızı merak etmiştim. ama şimdi okuduğumda yazdığınızı aslında biraz hüzünlendim. çünkü bu yöntemi ben çok seviyorum. etkili olduğuna da çok inanıyorum. ancak bu konuya bu kadar hakim olan birisinin yıllarca uzak durması beni şaşırttı açıkçası. 

eğer yazdıklarımı okuyup cevap verirseniz biraz bu konu üzerine sizinle iletişim kurmak istiyorum. aslında sormak istediklerim var :)

merhaba pudrapembe: aslında tamamen uzak kalmadım düzenli yapamadım. elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım buradan yada özelden yazabilirsin canım.

Keryneia, 07.06.2017 - 10:45 yazdı:

Cok istedim evimi.. aslinda almayi dusunuyodum, ama iste ev sahibim aceleci davrandi satmakta. Ben hayalimde ev sahibimi ve bankada calisanlari hep guler yuzlu ve el SIKISARAK hayal ettim ve telkinleri uyguladim.. sabah ilk uyandigimda gece yatarken ise muzikli telkinini dinleyerek uyudum .. VE HAYALIM GERCEK OLDU     GÜLE GÜLE sağlıkla ourun evinizde tam olarak hayalin ve müziğin dışında nasıl bir olumlama yaptınız yazabilirmisiniz