Jump to content
Guest username

Dileği Kabul Olup,İş Bulanlar Sitedeki İşsiz Arkadaşlarımıza Yardımcı Olabilir mi?

Recommended Posts

haziran, 23.06.2016 - 01:14 yazdı:

iş ile ilgili isteğiniz varsa mutlaka ya fettah çekin arkadaşlar 489 adet gece gündüz fark etmes bi süre çekin gece olursa daha iyi olur ;)

bunu deneme amacli aylarca cekmistim yolda giderken gelirken gittigim yerlerde bile hatta arkadasimda otururken birden bire hic ummadigim yerden hem kismet geliyordu hem de is icin gel bizimle calis diyenler oluyordu ciddende askiya alinmayacak bir esma . O dönemde calisiyordum .. sonra biraktim yogun bir sekilde geliyor tavsiyem hic birakmamak sartiyla abarti ile zikredin ihtiyaci olanlar tabi

necan, 04.10.2009 - 03:58 yazdı:

Ben rızık için olan 99 adet çekilen esmalarıda çekmiştim söylediğin iyi oldu öncelik buna vereyim çünkü iş benim için ilk sırada o olunca rızıkda gelir umarım, sağol kardeşim tekrar Allah razı olsun sayende bende yeni birşey öğrendim :)

Selam.Azerbaycandan yazıyorum.Esmaların günleri var mi? Yoksa hangi gün istersek çeke bilirmiyiz?

Guest Dua

Allah'ın selamı üzerinize olsun. Sitede yeniyim. Sanırım ben de bu sitede görmüştüm duayı ve yaptım. İşe girdim. Bir şişe suya 21 ihlas suresi okuyun. Sizin için hayırlı olacak işi dileyin. Okuduğunuz günden başlayacaksınız tam 7 gün boyunca o suyu içeceksiniz. Ben başlangıç ve bitiş tarihini yazıp şişenin üzerine yapıştırdım hergün içtim. 7.gün bitirdim.