Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Guest tuse

Banyodan Sonra Ciltte Yanma ve Kızarma...

Question

Guest tuse

Arkadaşlar erkek arkadaşımın cildi banyodan sonra kızarıyor ve yanıyor ayrıca kabarıyormuş.kendisi hollandada yaşıyor doktora gitmişyüzünden parça almışlar bişiy çıkmamış doktor vicudunda toz eksik demiş anlayamadım tam olarak ama...sonra bir krem vermiş eğer bu kremi kullanırsan alışkanlık yapar uzun süre kullanamazsın demiş yoksa ömür boyu kullanmak zorunda kalırsın demiş oda bir süre kullandıktan sonra bırakmış ve bir markanın (burada söylemek doğru olmaz belki o yüzden yazmıyorum)erkek kremini kullanamaya başlamış önerileriniz bekliyorumm...yaklaşık iki yıldır bu durumda krem sürmeden duramıyor...

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

hayır diğer arkadaş kardeşin yazmışta ondan söyledim!!

• 0
Guest tuse
hayır diğer arkadaş kardeşin yazmışta ondan söyledim!!

evet yanlışlıkla yazmıştır olsun:D

• 0
Guest

genelde kuru ciltlerde görülen birsey bu bende cogu zaman yasiyorum ayni sorunu ....

özellikle sabun kullanilmamali yüz temizlerken,

nemli tutmakta cok önemli devamli

• 0

Adam gibi bir doktora gitsin arkadaşın. Bu tür şeyler iç hastalıklarına bağlı olabilir. Karaciğerle ilgili problemler genelde yapar bunu. Ayrıca bir tür mantarda olabilir su ile temas halinde daha etkin hale geçer ve kremle falan tedavi olmaz bazı haplar ile tedavi olur.

• 0
Guest tuse

değerli bilgileriniz için teşekkürler...

--------------------

Adam gibi bir doktora gitsin arkadaşın. Bu tür şeyler iç hastalıklarına bağlı olabilir. Karaciğerle ilgili problemler genelde yapar bunu. Ayrıca bir tür mantarda olabilir su ile temas halinde daha etkin hale geçer ve kremle falan tedavi olmaz bazı haplar ile tedavi olur.

iki sene gitti oda bıktı artık bıraktı kozmetik krem kullanıyor loreal erkek kkremi adınıda söyliyim...yüzünen parça bile aldılar...

--------------------

iki sene gitti oda bıktı artık bıraktı kozmetik krem kullanıyor loreal erkek kkremi adınıda söyliyim...yüzünen parça bile aldılar...

• 0
değerli bilgileriniz için teşekkürler...

--------------------

Benim bir yakınımda olmuştu buna yakın birşey bir virüsmüş ilacı yok dediler ozaman eczacıya ilaç yaptırdı doktor bazı karışımlar 2 gün içinde geçti. Ama arkadaşının alerjik bişey gibi sanki suya alerjisi var yada suyun içindeki birşeye. Denize girince falan yine kaşıntı oluyormuymuş. Tuzlu suda aynımı oluyormuş?