Jump to content
Sign in to follow this  
Guest halpetya

Kurnaz İnsanlar Ve Teknikleri

Recommended Posts

Bahsettiğiniz polemik yaratma yöntemini pek tercih etmem ama öyle algıladıysanız yapabileceğim bir şey yok..amacım böyle birşey değil..daha öncede açıkladığım gibi ben bu nosyonu insanları kullanma parametresine göre açıkladım kendimce..sizin açıklamanızda ki kurnaz insan tanımı akli melekeleri ön plan çıkaran bir yaklaşım, lafım yok...siz öyle algılayıp kesin bir dille değerlendiriyorsunuz..

Neyi iade ettiğimi biliyorsunuz ama cevap vermemişsiniz önemli değil zaten muhtemelen kişisel bir ataktı...ben konu başlığında olumsuz özelliklere göre bir anlatım sezdiğim için o yönde açıklamalar getirdim..buda benim anlayışım ve bakım açım....

--------------------

Böyle insan inanın çok var...

birde kurnazliklari sadece kendilerine degilde, etrafada faydali oluverse nolurdu sanki...:D

Guest azula
birde kurnazliklari sadece kendilerine degilde, etrafada faydali oluverse nolurdu sanki...:D

Ozaman kurnaz olmaz cömert ve erdemli insan olurdu. :D

Olay o zaten ecrin, yani egolarındaki arızadan kaynaklanıyor zaten bu...:nea:Kimseye değil sadece bana bana ve hep bana....

--------------------

peki sevgili azula daha fazla polemiğe gerek yok, birbirimizi yanlış anlamışız..........

Galiba öyle olmuş sayın İSTANBUL...Polemik başka bir konuya kısmet olursa artık:D

Guest İSTANBUL

Galiba öyle olmuş sayın İSTANBUL...Polemik başka bir konuya kısmet olursa artık:D

aaa buna eminim çünkü nedense sürekli kendimi bir tartışma içerisinde buluyorum, daha yeni üye olmama rağmen bi çok ceza ve uyarı aldım, beklerim bi başka tartışmada sizi görmeyi

Guest azula
aaa buna eminim çünkü nedense sürekli kendimi bir tartışma içerisinde buluyorum, daha yeni üye olmama rağmen bi çok ceza ve uyarı aldım, beklerim bi başka tartışmada sizi görmeyi

Çok kurnazsnız doğrusu :D:D:D Durduk yere mi tartışmada buluyorsunuz ki...

Sanırım dünden razısınız...cezaya uyarıya yasağa hazırsanız sizi pistlerde görelim ozaman........aynı fikirde de olabiliriz ozamanda sağlık olsun....

Guest halpetya

sesleriyle konuşmalarıyla insanı susturabileceğini sanıyorlar.ben derim olur v.s.

Sakin arkadaşlar, nezaket kurallarınıda ihmal etmeyelim lütfen!

Guest halpetya

biribirimizi kırmayalım.bu konunun bunun için değil biribirimizi aydınlatmak için olduğunu unutmayalım

Guest
kurnaz insan kötü insanmı oluyor? uyanık olmak, kurnaz olmak değil mi? terimler birbirine karışmış

ayni seyi kast etmistim cok yanlis terimler kullanilmis

kurnazligi bu anlamda bilmiyordum

Guest tuse
Aslında insanları kullanmak daha doğrusu kendi çıkarı için insanların iradesiyle oynamak ayrı bir uzmanlık dalıdır...kurnaz arkadaş insanları kullana kullana artık uzmanlaşır, her uyuttğu kişiden edindiği herhangi çıkarınıda kardan sayar... tek akıllı kendisi çünkü...kullandığı veya üstüne bastığı kişiler sadece irade veya duygu zaafiyeti göstermektedir bu tiplerin sandığı gibi salak veya akılsız değildirler...

haklısın kardeşim...kurnaz insan sana çok iyi davranır mesela örnek vereyim tanıdığım birinden sen çok güzel dolap düzelditoyrsun biliyorum sonrasındada bir isteği olacaktır ya damardan girer benim dolabımıda düzeltirmisin...tabi karşıdaki safta baştan aşşağı iki saatini verir düzeltir ama yine yaranamaz...:rofl::rofl::rofl:

Guest azula
haklısın kardeşim...kurnaz insan sana çok iyi davranır mesela örnek vereyim tanıdığım birinden sen çok güzel dolap düzelditoyrsun biliyorum sonrasındada bir isteği olacaktır ya damardan girer benim dolabımıda düzeltirmisin...tabi karşıdaki safta baştan aşşağı iki saatini verir düzeltir ama yine yaranamaz...:rofl::rofl::rofl:

Eminim kunaz arkadaş hem dolabı düzelttirip sonrada şöyle diyordur:

''ay iyi olduda keşke renklere göre de ayırsaydın, neyse bir daha ki sefere artık'' :rofl::rofl:

Zaten sinsi ce davranmak burada önemli olan...